Bazı Kızlar Neden Evde Kalıyor?

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.59/5 - 29 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bazı Kızlar Neden Evde Kalıyor?

Kadınların koca seçebilecekleri bir dükkan olsaydı?

Kızların gidip kendilerine erkek (koca) secebilecekleri bir erkek dükkanı (mağazası) açılmıştır. Magaza 5 katlıdır ve her kat çıkıldıkca, erkeklerin nitelikleri de yükselmektedir. Mağazada sadece tek bir kural geçerlidir: herhangi bir katın kapısından içeri giren kadın, o kattan alış-veriş etmek zorundadır ve eğer bir üst kata cıkmak isterse, tekrar aşağı katlara inemez. Bir gün bir grup kız arkadaş, kendilerine erkek seçmek icin mağazaya gider. Ve....

1. KAT: Kapıda şunlar yazılıdır: 'Bu kattaki erkeklerin çalışacak bir işleri var ve çocukları da severler'. Kızlar yazılanları okur ve şoyle derler: 'Eh, hiç yoktan iyidir ama bir de üst kata bakalım'.

2. KAT: Kapıda yazılanlar: 'Buradaki erkeklerin iyi bir işleri var, çocukları severler ve son derece yakışıklıdırlar.' Kızlar: 'Hmmm, hiç fena degil ama acaba bir üst katta ne var ?'

3. KAT : 'Buradaki erkeklerin çok iyi birer isleri var, çocukları severler, son derece yakışıklıdırlar ve ev işlerine de yardım ederler'. Kızlar:

'Aman Tanrım, çok etkileyici ama yukarıda başka katlar da var.'

4. KAT : 'Buradaki erkeklerin işleri cok iyi, çocukları cok severler, gayet yakışıklı olup, ev işlerine yardım ederler ve ayrıca son derece romantiktirler'. Kızlar çığlık atmaya baslarlar: 'Inanılmaz, bir üst katta bizi neyin bekledigini bir duşünün!' Ve bir kat daha çıkarlar...

5. KAT: Şunlar yazmaktadır: 'Bu kat boştur ve sadece, kadınları memnun etmenin mümkün olmadığını kanıtlamak icin konmuştur.

Çıkış soldadır; umarız inerken merdivenlerden yuvarlanmazsınız.

son yaprak düştüğünde ,son ağaç kesildiğinde, son akarsu kuruduğunda paranın yenmediğini anlayacaksınız....

Dizlerimin üzerinde yasamaktansa..Ayaklarimin üzerinde ölmeyi tercih ederim....

bu konu buraya acılırmı len
delırdın mı sen doverler bak senı 13

mustafa yazdı:bu konu buraya acılırmı len
delırdın mı sen doverler bak senı 13

doğru söze bişey diyemezler ki 13
son yaprak düştüğünde ,son ağaç kesildiğinde, son akarsu kuruduğunda paranın yenmediğini anlayacaksınız....

Dizlerimin üzerinde yasamaktansa..Ayaklarimin üzerinde ölmeyi tercih ederim....

bide bunun erkekler için olanı var ki aslı odur zaten 13

kızlar erkekler kadar önem vermez güzelliğe okiş 13
tuhaf olay ;

beni üzen sen, teselli veren sen
kurtulmaya da çaban yok,neyinim , neden ben ?
kaçıp gitsem uzaklara, bilirim beni bulur
ne benle mutlu olur
ne bensiz huzuru bulur13
Bul

slm size bişey anlatayım konuyla lakalı bir kadın yolda yürüyomuş bi şişeye çarpmış şişeden cin çıkmış demiş ki bi dilek dile kadında demişki türki yeden amerikaya kadar olan yolları boz yeniden yap cin demişki olmaz çok zor başka bi tane dile söz yapcam kadında demişki bana yakışıklı dürüst sadık zengin adam gibi bi adam bul evleneyim cin düşünmüş demişki ilk dileğin neydi ben onu yapayım daha kolay ikinci dileğini yapmam imkansız 1313yani kızlar evde kalmıyo sadece doğru insanı doğru zamanda bulmak için bekliyo okiş byyyyyyyyy

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kızlar Para mı, Tip mi Desem Hangisini Seçerdiniz? redline 17 10.217 04-12-2008, Saat: 22:15
Son Yorum: gr££n
  kadın neden erkek sever mustafa 11 6.374 16-09-2008, Saat: 22:13
Son Yorum: mustafa
  dırdırcı kızlar mustafa 23 9.818 10-09-2008, Saat: 19:00
  kadınlar kolay ağlar ama neden? sahmaran 3 2.423 09-03-2008, Saat: 12:27
  kızlar bakın Erkekleri Çıldırtan 7 Soru GİZEMLİ 0 2.779 22-02-2008, Saat: 19:45
Son Yorum: GİZEMLİ

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi