Bazı Kızlar Neden Evde Kalıyor?

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.59/5 - 29 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bazı Kızlar Neden Evde Kalıyor?

ecrin22 yazdı:slm size bişey anlatayım konuyla lakalı bir kadın yolda yürüyomuş bi şişeye çarpmış şişeden cin çıkmış demiş ki bi dilek dile kadında demişki türki yeden amerikaya kadar olan yolları boz yeniden yap cin demişki olmaz çok zor başka bi tane dile söz yapcam kadında demişki bana yakışıklı dürüst sadık zengin adam gibi bi adam bul evleneyim cin düşünmüş demişki ilk dileğin neydi ben onu yapayım daha kolay ikinci dileğini yapmam imkansız 1313yani kızlar evde kalmıyo sadece doğru insanı doğru zamanda bulmak için bekliyo okiş byyyyyyyyy

heee ondan mı gidiyolar hocaya bana muska yazda koca buluyum diyolar ağaçlara çaput bağlıyorlar 1313
son yaprak düştüğünde ,son ağaç kesildiğinde, son akarsu kuruduğunda paranın yenmediğini anlayacaksınız....

Dizlerimin üzerinde yasamaktansa..Ayaklarimin üzerinde ölmeyi tercih ederim....

olum suda var
kımısı secmez koca olsun tasdan olsun deyıp
erken yasda evlenenler var be acaba dıyorum bunlar neden bu kadar erken evlenıyor sızce 13

mustafa yazdı:olum suda var
kımısı secmez koca olsun tasdan olsun deyıp
erken yasda evlenenler var be acaba dıyorum bunlar neden bu kadar erken evlenıyor sızce 13

valla erekenmi geçmi bilmem ama ben deli gibi aşık oldum evleniyorum. hem kızlar sevmeden evleniyolarsa mutlaka geçerli bi sebebleri vardır.
Bakmayın çevremi kuşatanlara;
Hüznün, yalnızlığın yazarıyım ben !
Bul

ya arkadaşlar şimdi hepimizinde bildiği gibi kızlar erken yaşda evleniyorsa 3 sebepden dolayıdır:

1) Gerçekden bir erkeği sevmiştir
2) Ailesinin durumu kötüdür bir an önce zengin birisi ile evlenip evden gitmek ister
3) Kız çirkindir hemen genç yaşda dahada çirkinleşmeden birisini bulup evlenmek ister
son yaprak düştüğünde ,son ağaç kesildiğinde, son akarsu kuruduğunda paranın yenmediğini anlayacaksınız....

Dizlerimin üzerinde yasamaktansa..Ayaklarimin üzerinde ölmeyi tercih ederim....

yada sevgilisi acele ediyodur...buda olabilir13
tuhaf olay ;

beni üzen sen, teselli veren sen
kurtulmaya da çaban yok,neyinim , neden ben ?
kaçıp gitsem uzaklara, bilirim beni bulur
ne benle mutlu olur
ne bensiz huzuru bulur13
Bul

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kızlar Para mı, Tip mi Desem Hangisini Seçerdiniz? redline 17 10.364 04-12-2008, Saat: 22:15
Son Yorum: gr££n
  kadın neden erkek sever mustafa 11 6.478 16-09-2008, Saat: 22:13
Son Yorum: mustafa
  dırdırcı kızlar mustafa 23 9.977 10-09-2008, Saat: 19:00
  kadınlar kolay ağlar ama neden? sahmaran 3 2.459 09-03-2008, Saat: 12:27
  kızlar bakın Erkekleri Çıldırtan 7 Soru GİZEMLİ 0 2.805 22-02-2008, Saat: 19:45
Son Yorum: GİZEMLİ

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi