Ben İmkansız Aşklar İçin Yaratılmışım

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.78/5 - 27 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ben İmkansız Aşklar İçin Yaratılmışım

Şimdi yoksun!Ağlamanın tam sırası.Yoksun diyorum çünkü şuanda benden çok uzaklardasın.İstesende buralarda,benim yanımda olamazsın yani.Biliyorum olmayı istemiyorsun.Şimdi yoksun!Meçhul geleceğimizden vazgeçtik.Şimdi müthiş hüzünlerdeyiz.Ağlamanın tam zamanı.Git başımdan o zaman.Git diyorum görsen inan korkarsın.Şimdi gelme inan kaçasın gelir.Aydınlık dünleri geçmişte bıraktık.Şimdi yılan dişli dikenler var ayaklarımızın altında,basma ölesim geliyor.Yılan dişli dikenler var ağlayasım geliyor.Kıpırdama. Kıpırdadıkça ben ölüyorum.Beni sevmiyorsan,sevmiyordun.Kıpırda o zaman hadi gül o zaman.Al hançeri beni doğra o zaman.Hadi sil ve bizi bitir o zaman.
Önce ellerini çektin benden,sonra gözlerini alıp götürdün usulca, habersizce.Tıpkı fırtınalar kopararak girdiğin hayatımdan sessiz sedasız çıkıp gidişin ve diğerleri gibi? Oysa ben sana ne yapmıştım ki! Ben sadece akacak bir deniz, dolduracak bir kap, sığınacak bir liman, şu gönlümü avutacak bir sıcak bir kucak arıyordum. Bunu biliyordun. Suçlu sendin o zaman.Suçlu olan, iğrenç, çekilmez ve cezalandırılması gereken sensin o zaman.Hani benim dert ortağım, her şeyimi paylaştığım insan, iyi ve kötü günde...Ben mi! Fenayım yoksa fenalık geçirenler bir başkaları mı?Güneş batıyor ben bitiyorum.Yok yok ben değilim biten ümitlerim sadece.Ölen umutlarım.O umutlar ki yazın biçilen, ekine toplanan hasata benzer. Ne zaman ki kış gelir yeni filizlere, yeni umutlara gebedir toprak.Yani gün gelecek YİNE SEVECEĞİM. Güneş batıyor, ben bitiyorum ve belki de biz bitirerek bitiyoruz. Bende batıyorum. Hatta batıp çıkıyorum. Beş milyar yıldır bir şeyler var aradığım. O sendin.Ama artık yoruldum.Haklısın sende bıkmıştın, sende yorulmuştun.Hep öyle derdin.Nasılda unuttun. Peki git o zaman.Ama sakın seni gözüm görmesin.Kaç uzaklara.En uzaklara.Hatta beş milyar ışık yılı uzaklara.Bulamayayım seni.Çünkü bulursam biliyorum seni yine ve yeniden SEVMEYE başlayacağım biliyorum. O zaman sen benden yeniden ve eskiden daha beter daha acı nefret edeceksin.Yani seninle iğrençliklerin en acısını hatta en katmerlisine tanık olacağız.Kaç diyorum,kaç o zaman.Al başını vur kendini uzaklara, uzak diyarlara. Benim olmadığım, benim doğmadığım DÜNYANIN en uzak , en bilinmeyen yerine git.Git ama başkalarının olma? İnan buna dayanamam.Çünkü sana başkalarının gözü değsin istemem,isteyemem.Yada gelemem buna. Bıktım diyorum,bıkmaktan yada bitirmekten bahsediyorum.Ama yinede bıktığım ve nefret ettiğim şeyleri yapıyorum. Ne mi????Mesela sana yalvarmak gibi.Hep aynı şey! Tüm çıkmaz sokaklarımın sonunda sen varsın.LANET OLSUN.. Kahretsin ki yine yalvarıyorum sana....

Çepeçevre saran sevgindi beni.Beni avutan,açlığımı bastıran, sınavlarda iyi not almamı sağlayanda yine sevgindi.Sen beni sevmedin ki BİTANEM.Ama şimdilerde o ışık yok.Hatta gitti de gelecek öylemi? Ve şunu bil ki o sınavlarda iyi geçmiyor artık.Çünkü,çünkü beni sevmiyorsun artık öğle değil mi? Düşünüyorum da ne utangaç bir insansın.Sevdiğin söyleyememiştin bana ,sevmediğini de söylemiyorsun.O zaman ayıp ediyorsun ve lanet olsun sana. Düşündüm de zaten sen bana hiçbirşey söylemedin ki.Peki neden? Bir kavruluş. Bir yok oluş bu bende bir savruluş, bir kurtuluş ve bir umut oluştu bu sende...
Ne zaman gidecek olsan, hep mutlu olurdun hatırlar mısın? Bense her defasında yeniden yine ve daha çok kahrolurdum. Çünkü ben yokluğunda ben bir hiçtim anlıyorsun değil mi? Damarlarım yoktu, kansızdım, pistim, yanardağ infazları ağzımda, iğrençtim yani. Ben sen değilim Yokluğunda. Çünkü beni tamamlayan, bu yarıyı var eden sendin.Tekrar söylüyorum.İstesem seni çok rahat aldatabilirdim. Ama yapamadım.Kahrolası...Yeminler olsun yapmadım.İstesem de yapamazdım zaten.Çünkü sevgi her şeyden yücedir ve öyle olmalıydı bu doğru. Tek gerçek var o zaman SENİ HEP SEVDİM... Öyle ya bu da doğru..İstesem de yapamazdım zaten. Şimdi yoksun. Güya bugün doğumgünümüz, günümüz diyorum.Sevgi bir olmaktı, büsbütün tamamlamaktı ya işte ondan.Hani kolların, peki ya hani hep söylediğini söyleyen ve bundan hiç bıkıp usanmayan , o öpmeye doyamadığım dudakların. Sen yoksun ya onlar nerede.....???
ŞİMDİ SEN YOKSUN. O ZAMAN BENDE YOKUM.ANLA ANLA LÜTFEN SANA YALVARIYORUM....
Hani bir şarkı vardı, senin çok sevdiğin ve daima söylediğin o şarkı.İşte o şarkı şimdi benim şarkım oldu. Çünkü bir defa daha anladım ki BEN İMKANSIZ AŞLKAR İÇİN YARATILMIŞIM........ BÜYÜK AŞKIM.................................. SENİ SEVİYORUM

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi