Borsa Hisse Senedi ve Portföy Takip Programı ( Excell )

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.67/5 - 85 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Borsa Hisse Senedi ve Portföy Takip Programı ( Excell )

Merhaba ;cevabınız için teşekkür ederek başlamak istiyorum.açıkçası ben bilgisayardan-programlardan pek çok bilgisi olan biri değilim,yani bu konuda cahilim diyebilirim.dediğiniz gibi dip-zirve analizi veren bir site var.linkini vereyim isterseniz bir göz atarsanız sevinirim.
http://www.denizyatirim.com/Default.asp?...rtAnalysis
burda istediğiniz iki tarih arasında dip ve zirvesine yakın olanları listeliyor.umarım size bir yardımı olur.ben şu an burdan manuel bir şekilde kullanıp işlem yapıyorumve oldukça zor oluyor.ilgilerinize teşekkür ederim.

harika ama ben hisse ekleyemiyorum

hiss ekle butonuna basıp hisse kodunuzu ekleyin

örnek : NETAS, TAVHL , AKBNK , BIMAS

SAYIN ÜSTADIM ÖNCELİKLE PROGRAM GERÇEKTEN GÜZEL,
V0.4 OLAN VE SİZİN YAZMIŞ OLDUĞUNUZ SİTENİN İNGİLİZCE VERSİYONU VAR.
turkishbulls.com kapatıldığı için gün sonu veri sorgulaması iptal edilmiştir.
SİTENİN LİNG : http://turkishbulls.com/SignalPage.aspx?lang=en&Ticker=
EŞİTTİRİN SONUN DA HİSSE SENEDİNİN ADI VARDI REKLAM OLMASIN DİYE SİLDİM.
AYRICA EXEL DE,
TAKİBİNİ BIRAKTIĞIM HİSSE SENEDİNİ (SİL) BUTONUYLA ANA SAYFADAN SİLİN CE HİSSE NİN KODU GİDİYOR FAKAT DEĞERLER KALIYOR.
TEKRAR AYNI HİSSE SENEDİNİ EKLEMEK İSTEDİĞİM DE ANA SAYFAYA HİSSE KODU GELİYOR.KAP VE TAKAS LİNGLERİ GELİYOR.
EXEL ÇALIŞMA SAFYASI BOŞ (ŞABLON ŞEKLİN DE ) AÇILIYOR.
ACABA BEN Mİ YANLIŞ BİR ŞEY YAPTIM.
PROGRAMI BİLGİ SAYARDAN SİLİP TEKRAR YÜKLEDİĞİM DE DAHA ÖNCE SİL BUTONUNDAN SİLMİŞ OLDUĞUM HİSSE Yİ YAZDIĞIM DA AY ŞEKİL DE CALIŞMA SAYFASI ŞABLON ŞEKİL DE GELİYOR YANİ BOŞ ŞEKİL DE ÇALIŞMA SAYFANIN İSMİ EKLEMİŞİ OLDUĞUM HİSSE SENEDİ ŞEKLİN DE YAZIYOR.
YANLIŞ BİR ŞEY YAPMIŞ OLABİLİR MİYİM?
NE YAPMALIYIM?

ÜSTADIM , AFFINA SIĞINARAK BİR ÖNERİ DE BULUNMAK İSTİYORUM.
VERSİYON DEĞİŞİKLİĞİ DÜŞÜNÜYORSANIZ, BİR ÇALIŞMA SAYFASI DA BÜTÜN HİSSE SENETLERİN FİYATLARINI GÖRECEĞİMİZ ŞEKİL DE BİR ÇALIŞMA YAPABİLİR MİSİNİZ?
A HİSSE SENEDİN DEN BAŞLAYIM Z HİSSE SENDİNE KADAR.
BUNLARIN İÇERİSİN DE DE BİST 100, BİST 50 VE BİST 30 HİSSELERİNİ DE AYIRIM OLABİLİR.
KİMİ ARKADARLAR SADECE BİST 50 HİSSELERİNİ TAKİP ETMEK İSTEYEBİLİRLER. MÜMKÜN SE TABİ ,
BENİMKİSİ BİR ÖNERİ SADECE,

Sil butonu ile sildikten sonra ana sayfadaki veriler Silinir o hisseye ait sayfada silinir eğer ayni hisseyi yeniden eklerseniz yeni hisse eklemiş gibi bos sayfa açılır.

Tüm hisse fiyatlarının olduğu bir sayfa mevcut Fakat tüm veriler o sayfadan alındığı için gizli sonrakilerde gösterilebilir.

Gün sonu verileri sonraki versiyonlarda eklenecektir.

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Borsa Hisse Senedi ve Portföy Takip Programı V0.6.0 ( Excell ) arachnanthe 325 55.497 08-04-2024, Saat: 8:14
Son Yorum: merdam

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi