Borsa Hisse Senedi ve Portföy Takip Programı ( Excell )

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.5/5 - 70 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Borsa Hisse Senedi ve Portföy Takip Programı ( Excell )

(24-05-2016, Saat: 17:57)arachnanthe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(24-05-2016, Saat: 15:40)moncul73 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  merhaba.emeginize saglik guzel bir tablo olmus.Hisse sheetinden anasayfa sheetine geldigimde run hata verdiğindeki ekran resimlerini eklermisiniz time error  1004 : cannot shift objects off sheet hatasi veriyor.ayrica anasayfadaki hisse degeri-kar/zarar-hisse fiyati kisimlari bos cikiyor.nasil duzeltebiliriz bu hatalari.simdiden tesekkurler

Hata verdiğindeki ekran resimlerini eklermisiniz.
Birde hata mesajında debug butonuna bastığınızda açlan vba penceresinde bir satırı renklendirir o ekranın resminide eklermisiniz.

ustad bir sekilde kaydettim.ama fiyatlari kendim manuel olarak giriyorum.sorun degil simdilik.Bir diger sorum,bedelsiz hisseleri nereye girecez.kendimiz manuel mi hesaplayacaz?
tesekkurler.

Sadece adet ekleyin fiyat girmenize gerek yok

(03-07-2016, Saat: 20:03)arachnanthe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Sadece adet ekleyin fiyat girmenize gerek yok

tesekkurler

kademeli alıml- satımlarda ortalama hatalı cıkıyor

Maildeki yazışmadan anladığım kadarı ile şu şekilde bir düzenleme istiyorsunuz.
suan ki hesaplama şekli ile tüm verilerden hasap yapan kısım ortalama maliyet

sizin istediğiniz işlem gurubu  maliyeti. yaptığınız işlemlere numara vererek işlem gurubunu belirliyorsunuz. hangi işlem gurubuna ait ortalamayı görmek isterseniz üst bölüme yazıyorsunuz otomatik olarak o gurubun ortalaması yanına geliyor 

doğru anlamışmıyım acaba

Y4dg6E.png

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi