Borsa Hisse Senedi ve Portföy Takip Programı ( Excell )

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.56/5 - 78 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Borsa Hisse Senedi ve Portföy Takip Programı ( Excell )

Slm. proğram çok güzel kullanışlı ama oraya bir iki ekleme yapılabilirmi mesala pd/df yıllık kar zarar verileri gibi.

son güncellemeye kadar vardı fakat işyatırımdan o verileri çekerken aşırı bekletme yapıyor. buda sizin kullanımınız açısından uygun olmaz bu nedenle iptal ettim.
işyatırım dışında önereceğiniz bir adres varsa bakarım

hocam mailde atmıştım.son indirdiğim versiyonda da hisse fiyatları gelmiyor?

Slm. Bildiğim bir site yok ancak ataonlinenin sitesi var veri açısından zengin birde ben sanko ile çalışıyorum ama onlarında pek güzel değil siteleri. hatta ücretsiz derinlik veren www.borsaderinlik.com sitesi var orayada bakarsanız işimize yarayan kısmı eklenebilir.

(06-03-2017, Saat: 17:38)arachnanthe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: son güncellemeye kadar vardı fakat işyatırımdan o verileri çekerken aşırı bekletme yapıyor. buda sizin kullanımınız açısından uygun olmaz bu nedenle iptal ettim.
işyatırım dışında önereceğiniz bir adres varsa bakarım

Merhaba hocam öncelikle emeğiniz için teşekkürler verdiğim linkte de güzel veriler var. Bu linkteki şablona göre bir düzenleme yaparsanız çok makbule geçer şimdiden teşekkürler. http://www.piramitmenkul.com.tr/hisse-an...se-analizi

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi