Borsa Hisse Senedi ve Portföy Takip Programı ( Excell )

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.48/5 - 69 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Borsa Hisse Senedi ve Portföy Takip Programı ( Excell )

(15-09-2017, Saat: 7:17)arachnanthe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  İnternet Explorer güncellemesi yapıp sonucu bildirirmisiniz

Hocam,
win10 için en son sürüm İnternet Explorer 11 (11.0.46  KB4036586) yüklü (yada benim bulabildiğim en yükseği bu).
Microsoft Edge de güncel gözüküyor hocam ama sonuç aynı.

Excel ayarlarından kaynaklı olabılır mi acaba, default değerleri kullanıyorum.

emre_virüs yaklaşık 2 haftadır farklı bilgisayarlarda win10 ve win7 office 2013 deneme yaptım siteden indirdiğim dosyada hiç bir sıkıntı görünmüyor. Güncel veriler geliyor ve hesaplamaları yapıyor.

sorun yaşdığınız  dosyayı bana yollarmısınız. Gerekirse teamviewer ile uzak bağlantıda yaparım.

(29-09-2017, Saat: 11:46)arachnanthe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  emre_virüs yaklaşık 2 haftadır farklı bilgisayarlarda win10 ve win7 office 2013 deneme yaptım siteden indirdiğim dosyada hiç bir sıkıntı görünmüyor. Güncel veriler geliyor ve hesaplamaları yapıyor.

sorun yaşdığınız  dosyayı bana yollarmısınız. Gerekirse teamviewer ile uzak bağlantıda yaparım.

Hocam sizin yüklediğiniz exel dosyasını deniyorum olmuyor, hatta ie11 yi w10 dan kaldırdım aynı hatayı vermeye devam ediyor, kendim yahoo üzerinden veri çekerken bu hatayı vermiyor, şuan hala ie 11 yüklü değil pc de. Bende bi arkadaşta denedim gecen hafta bu exel dosysı orda da aynı hatayı verdı. office 2013 ü kaldırdım 2016 kurdum ama yine olmadı ve tekrar 2013 versiyonuna geri döndüm.

Sorun sanıyorum ie ayarlarından kaynaklanıyor. Office versiyonu ile ilgisi yok.  TLS ayarlarını değiştirerek deneyin. Bende en son güncellemelerle veri çekememeye başlamıştı. Bu ayarları yaptım. Sorunsuz kullanıyorum.

mehmetaktas bahsettiğiniz ayarlar bunlarmı

zJ49WO.png

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi