Borsa Hisse Senedi ve Portföy Takip Programı ( Excell )

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.56/5 - 78 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Borsa Hisse Senedi ve Portföy Takip Programı ( Excell )

Merhaba, öncelikle elinize sağlık. Hazırladığınız programı uzun yıllardır kullanıyorum. Çok alış satış yaptığım için 5,6 yıl önce ki işlemlerimi dahi görebiliyorum.

bugün itibari ile program güncel hisse fiyatlarını internetten alamadığı için bir çok hücrenin içi boş kaldı. Sanırım yine internette programın veri aldığı adres değişikli olmuş. program ayrıca grafik için kaynak sayfa adresi değiştiği için grafik de açamıyor. Programınızı her gün kullandığım için benim için çok önemli oluyor. Bundan dolayı çok dua ettim.

Programın yeni bir güncelleme ihtiyacı. Çok profesyonel hazırlanan emeği çok programı hazırlayıp biler ile paylaştığınız için tekrar teşekkür ederim.

Merhaba hanoglu
uyarınızdan sonra sitede ki son versiyonu indirip deneme yaptım veri çekme konusunda sıkıntı görünmüyor. Aynı şekilde sitedeki dosyayı indirip deneme yaparmısnız veya dosyanızı başka bir bilgisayarda açmayı dener misiniz.
Grafik ile alakalı olarak ufak bir düzeltme yapılması gerekli onu BURADAKİ mesajda nasıl yapıldığını anlatmıştım, anlatımdaki düzeltmeyi uygulayabilirsiniz.

(13-02-2020, Saat: 12:27)arachnanthe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba hanoglu
uyarınızdan sonra sitede ki son versiyonu indirip deneme yaptım veri çekme konusunda sıkıntı görünmüyor. Aynı şekilde sitedeki dosyayı indirip deneme yaparmısnız veya dosyanızı başka bir bilgisayarda açmayı dener misiniz.
Grafik ile alakalı olarak ufak bir düzeltme yapılması gerekli onu BURADAKİ mesajda nasıl yapıldığını anlatmıştım, anlatımdaki düzeltmeyi uygulayabilirsiniz.

Hızlı dönüş için çok teşekkür ederim. Bugün akşam programı açtığımda hiç bir sorun yaşamadım. Muhtemelen antivirüs kibu zamana kadar sorun çıkarmadı engellemiş olabilir. kendi kendine sorun düzeldi. belki de exel makroyu çalıştırıp internetten bilgi alamamıştı.

merhaba , programı bir ay önce indirdim. elinize sağlık tüm ihtiyacımı karşılıyor ve her gün aktif kullanıyorum. bugün açtığımda değişim% gün hafta ay yıl dataları gelmedi. Veri dosyasında da bu bilgiler yok. sanırım bu datayı alınan web sayfasıyla ilgili bir problem var.

teşekkürler

Merhaba  @selcuk26
Veriler internet üzerinden alındığı için butür sıkıntılar olabilir bir süre sonra tekrar deneyin. Bu tür veri alamama sorunları genellikle seans başlangıcında oluyor. Sebebi ise verilerin 15 dk gecikmeli gelmesi ve günlük verilerin seans başlangıcında veri aldığımız sayfalarda sıfır görünüyor olması.

Sizden ricam tekrar deneyin olmazsa başka PC de deneyin.
Benzer bir sorunu sizden bir önceki mesajda sn hanoglu yaşamıştı.

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 5 Ziyaretçi