Borsa Hisse Senedi ve Portföy Takip Programı ( Excell )

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.56/5 - 78 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Borsa Hisse Senedi ve Portföy Takip Programı ( Excell )

Üstad banka işlemleri kısmında komisyon kademeleri konusunda çoğu banka aylık işlem hacmine göre kademe uyguluyor bu konuda değişiklik yapabilirmiyiz zamanın varsa

Yeni versiyon için sabit faiz yada x gün içindeki işlem hacmi olarak bir düzenleme yapmıştım. Grafik gibi Onuda paylaşırım.

(05-03-2020, Saat: 17:40)arachnanthe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni versiyon için sabit faiz yada x gün içindeki işlem hacmi olarak bir düzenleme yapmıştım. Grafik gibi Onuda paylaşırım.

Çok iyi olur birde ben nacizane önerilerde bulunuyorum umarım sıkmıyorumdur şimdiden özür dilerim bence bu uygulamanın light sürümü de olmalı belli bir zaman sonra çok fazla kasıyor excel örneğin bana göre grafik bölümü olmasa da olur ama şu exceli bizimle paylaşman gerçekten çok ama çok güzel ne yapsak hakkın ödenmez benim çok işime yarıyor

aslında isteklerin bir caoğu yapıldı veya yapılıyor. fakat versiyon geçişindeki zorluk nedeniyle hemen yayınlamıyrum. versiyon geçişi kolaylaştırdıktan sonra hızlı bir şekilde güncellemeler yapıcam.

(06-03-2020, Saat: 8:42)arachnanthe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aslında isteklerin bir caoğu yapıldı veya yapılıyor. fakat versiyon geçişindeki zorluk nedeniyle hemen yayınlamıyrum. versiyon geçişi kolaylaştırdıktan sonra hızlı bir şekilde güncellemeler yapıcam.

ne zaman güncellemeyi atarsınız. Emeğiniz için teşekkürler

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi