Borsa Hisse Senedi ve Portföy Takip Programı ( Excell )

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.56/5 - 78 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Borsa Hisse Senedi ve Portföy Takip Programı ( Excell )

Sizin aldığınız hataların sebebi win7 internetexplorer da ssl hatası vemesinden kaynalanıyor. siteye explorer ile ulaşamazken crome ve diğer tarayıcılardan erişilebiliyor.

officede veri almak için explorer kullanıyor hatalar bu nedenle geliyor.

ayrıca sizi rest ve gelistirme grububu ekliyorum oradanda destekleriniz beklerim. test versiyonları ilk deneyip yorum yapabilirsiniz.

(09-05-2020, Saat: 20:06)arachnanthe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sizin aldığınız hataların sebebi win7 internetexplorer da ssl hatası vemesinden kaynalanıyor. siteye explorer ile ulaşamazken crome ve diğer tarayıcılardan erişilebiliyor.

officede veri almak için explorer kullanıyor hatalar bu nedenle geliyor.

ayrıca sizi rest ve gelistirme grububu ekliyorum oradanda destekleriniz beklerim. test versiyonları ilk deneyip yorum yapabilirsiniz.

Teşekkür ederim. Peki ssl hatasını düzeltme şansımız varmı ?

WIN7 desteği bitti bunun için sizin yapabileceğiniz tek şey Win 10 kullanmak. eninde sonunda zaten yükseltmek gerekecek.

bunun dışında benim farlı SSL sertifikaları temin edip denemem gerekiyor.

(10-05-2020, Saat: 15:23)arachnanthe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: WIN7 desteği bitti bunun için sizin yapabileceğiniz tek şey Win 10 kullanmak. eninde sonunda zaten yükseltmek gerekecek.

bunun dışında benim farlı SSL sertifikaları temin edip denemem gerekiyor.

Kullandğım bilgisayar işyeri bilgisayarı ( resmi kurum ) bizim değişiklik yapma şansımız yok. o yüzden sormuştum

Düşük bir ihtimal ama bu ayarları yaparak deneyebilirsiniz.

[Resim: b3qVKO.png]

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi