Borsa Hisse Senedi ve Portföy Takip Programı ( Excell )

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.61/5 - 83 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Borsa Hisse Senedi ve Portföy Takip Programı ( Excell )

hisse kodu nedir. Tüm Hisselerdemi aynı hata var. bir ekran görüntüsü eklermisiniz.

(30-11-2021, Saat: 21:45)arachnanthe yazdı: hisse kodu nedir. Tüm Hisselerdemi aynı hata var. bir ekran görüntüsü eklermisiniz.
Sorun düzeldi. Ondalık seçimi ile alakalı sanırım. Seçeneklerden ondalık ayarlarını tekrar güncelleyip açtığımda değerler olması gerektiği gibi geldi.

(05-04-2021, Saat: 8:58)arachnanthe yazdı: teşekkürler sağolun
yeni versiyonun eksikleri varken paylaşmak içime sinmiyor o yüzden test versiyonu olarak talepte bulunananlara paylaşıyorum.

Hocam yeni versiyonu nasıl elde edebiliriz?

öncelikle çok teşekkürler emeğinize sağlık, ben zip dosyasını indirip çalıştırdım GÜNCEL VERİLERİ ALMAK için ne yapmalıyım veri güncelle dediğimde uyarı veriyor. ÖRNEĞİN: bugün garan sayfası oluşturduğumda garan güncel fiyat 8,69 görünüyor. veri indirme bölümünü makroları bozmadan nereden değiştirebilirim?

KISACASI: veri yenileme yapmadığı için K/Z durumu vb anlık durumlar yanlış görünüyor. Teşekkürler emeklerinize sağlık çok emek vermişiniz.

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Borsa Hisse Senedi ve Portföy Takip Programı V0.6.0 ( Excell ) arachnanthe 60 6.773 18-06-2022, Saat: 21:08
Son Yorum: arachnanthe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi