Borsa Hisse Senedi ve Portföy Takip Programı ( Excell )

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.67/5 - 85 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Borsa Hisse Senedi ve Portföy Takip Programı ( Excell )

ANA PARA = Bankaya yatan para - bankadan cekilen para
HESAPTAKİ PARA = BANKAYA YATIRILAN - BANKADAN ÇEKİLEN - BANKA KESİNTİLERİ - HİSSELERE YATAN PARA + HİSSELERDEN ALINAN
REEL BAKİYE = HESAPTAKİ PARA + ELDEKİ HİSEE DEĞERLERİNİN TOPLAMI

adım adım veri girerken sonucları kontrol ederseniz fark oluşturan hatayı bulabilirsiniz

İYİ GÜNLER BİR DOSYA EKELSEM FORMALİZE EDERMİSİNİZ YADA ÖRNEKLERİ VARMI TEMEL ANALİZ İÇİN

bu programın içine temel analizde yani bilanço analizide ekleyebilirmisiniz

örnek bir excel dosyanız varmı yada ne yapmak istediğinizi bir excel dosyasına yazarsanız formülize etmeye çalışayım

sn.ARANCHNANTE;
Merhaba öncelikle emeklerinize teşekkür ederim.eğer başınızı ağrıtmazsam benimde bir basit takip programına ihtiyacım var ama biraz daha farklı.iki tarih arasında dip-zirve yapan hisseleri takip etmek ve dip ve zirve seviyelerine belirli yüzdelerde yaklaşan hisselerden oluşan bir portföyü gösteren bir program oluşturmak istiyorum.mesela seçili iki tarih arasındaki dip seviyeleri ile bu seviyeden %7 üzerinde fiyatta olan hisselerin listesini bana haber verecek,otomatik listeye aldırıp-sattıracak bir program....mesela portföyde iken %7 nin dışına çıktığında sesle veya renkle uyaracak.hatta mümkünse çalışşılan aracı kurumuna entegre edilerek otomatik al-sat yapılabilecek bir program oluşturmak istiyorum.vereceğiniz cevap benim için çok kıymetli olacak,şimdiden teşekkür ederim,iyi çalışmalar dilerim...

Merhaba umut bey
Dip zirve değerlerini internette alabilecegim bir site olması gerekli ki tarih ile karşılaştırma yapabilelim.

Aracıkurum kısmı için hiç fikrim yok

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Borsa Hisse Senedi ve Portföy Takip Programı V0.6.0 ( Excell ) arachnanthe 323 54.720 Dün, Saat: 13:49
Son Yorum: arachnanthe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi