Borsa Hisse Senedi ve Portföy Takip Programı ( Excell )

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.67/5 - 85 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Borsa Hisse Senedi ve Portföy Takip Programı ( Excell )

(21-01-2020, Saat: 8:55)arachnanthe yazdı: bir ekran görüntüsü ekleyebilirmisiniz

[Resim: p5dXR0.png]

sanırım verinin alındığı iş bankası sayfası değişimleri gün sonunda güncelliyor. Anlık fiyat değişimlerinde günlük değişim % oranında değişmesi güzel olurdu. bu oranı ancak ilgili hissenin sayfasına gidince görebiliyorum.

Evet o bölüm iş bankasının gün sonu verileri. Anladığım kadarıyla Gün kısmında 15 dk gecikmeli gelen anlık oranı istiyorsunuz doğrumu.

Merhaba hocam program için Allah razı olsun ellerine yüreğine sağlık mükemmel olmuş,

Şahsen eğer mümkünse eldeki hisselerin günlük kar yada zararlarını görerek aylık ne kadar kazanıp kaybettiğimizi görmek hoş olurdu diye düşünüyorum.

<p>3 aylık bir işlem geçmişiniz olabilir ama yaptığınız işlemlerin sonucunda son 7 gün veya 30 gün içindeki kar zarar miktarını mı görmek istiyorsunuz.</p>

kodlarını turkce dilinde olan excel de yazmıs olmandan dolayı dili ingilizce olan excel de kodların çalışmıyor. bu durumu nasıl düzeltiriz? Esasında sayfa isimlerini "Sayfa1" değilde "Sheet1" olarak değiştireblirsek bence sorun çözülecek. ancak nasıl yapacağımı bulamadım
kodlarını turkce dilinde olan excel de yazmıs olmandan dolayı dili ingilizce olan excel de kodların çalışmıyor. bu durumu nasıl düzeltiriz?

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Borsa Hisse Senedi ve Portföy Takip Programı V0.6.0 ( Excell ) arachnanthe 325 55.403 08-04-2024, Saat: 8:14
Son Yorum: merdam

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi