Borsa Hisse Senedi ve Portföy Takip Programı ( Excell )

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.67/5 - 85 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Borsa Hisse Senedi ve Portföy Takip Programı ( Excell )

Hocam selamlar. Elinize sağlık dosya için. Birkaç önerim olacak, tahmin ediyorum ki çoktan düşünmüşsünüzdür ama ben yine de yazayım istedim.

- Portföy exceli olduğu için içerisine eurobond(kupon faizi ve vade tarihi girilip dönemsel olarak toplam portföy varlığına eklenebilir mesela), döviz ve altın ekleme bölümü yapıp, bunu da ana sayfadaki toplamda gösterme gibi bir şey eklenebilir.

Saygılar

(03-06-2020, Saat: 1:18)teacheradnan yazdı: HOCAM yenı versıyonu hasret ıle beklıyoruz

Fazla vakit ayıramıyorum ama test versiyonunu yakında da güncel olarak yayınlarım hiç değilse bazı iyileştirmeler aktif olur.

(03-06-2020, Saat: 1:21)teacheradnan yazdı: "For Each Sayfa3 In Worksheets"

boyle bbır hata alıyorum ana sayfaya donuste nasıl cozebılırım
 kodlarda değişiklik yapmadıysanız siteden tekrar indirir ve sorun varmı bakın sorun yoksa siteden indirdiğiniz ile devam edin.

(03-06-2020, Saat: 15:43)aoztari yazdı: Hocam selamlar. Elinize sağlık dosya için. Birkaç önerim olacak, tahmin ediyorum ki çoktan düşünmüşsünüzdür ama ben yine de yazayım istedim.

- Portföy exceli olduğu için içerisine eurobond(kupon faizi ve vade tarihi girilip dönemsel olarak toplam portföy varlığına eklenebilir mesela), döviz ve altın ekleme bölümü yapıp, bunu da ana sayfadaki toplamda gösterme gibi bir şey eklenebilir.

Saygılar

döviz ve altın eklemeyi düşünüyorum fakat diğer viop eurobond gibi işlemler konusunda bilgim ve tecrübem olmadığı için onlar daha sonra ki aşamalarda olabilir.

birde şuan bu dosyayı aktif kullanan kaç kişi var bilmiyorum. indirme sayısı gerçekten önemsenmiyecek bir sayı değil ama gerçekten bu kadar kişi kullanıyor mu? grafik hatasının düzeltme videosu 190 kez izlenmiş mesela mükerrer izlemede vardır tesadüfen denk gelende vardır. Özelden istekler geldikçe elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıyorum.
aslında bir anket yapmak lazım.

Elinize bağlık beğenerek kullanıyorum.

merhabalar, öncelikle ellerinize sağlık, satmış olduğumuz hisse senedini sil dediğimizde hisse değeri sutunu boş olmasına rağmen reel bakiyeden düşüyor.

bu versiyonda işlem yaptığınız hisseye ait sayfayı silerseniz işlem sonuçları hatalı çıkar sayfayı silmeyin kullanmıyorsanız gizleyebilirsiniz.

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Borsa Hisse Senedi ve Portföy Takip Programı V0.6.0 ( Excell ) arachnanthe 325 55.524 08-04-2024, Saat: 8:14
Son Yorum: merdam

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi