Borsa Hisse Senedi ve Portföy Takip Programı ( Excell )

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.67/5 - 85 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Borsa Hisse Senedi ve Portföy Takip Programı ( Excell )

(05-08-2021, Saat: 23:19)arachnanthe yazdı: ekran görüntüsü eklermisiniz

[Resim: b9xlmgn.JPG]
Bul

o bölümün boş kalmaması gerekir dosyada değişiklik yapmış olabilir misiniz.
siteden dosyayı tekrar indirip dener misiniz.

(13-09-2021, Saat: 14:23)arachnanthe yazdı: o bölümün boş kalmaması gerekir dosyada değişiklik yapmış olabilir misiniz.
siteden dosyayı tekrar indirip dener misiniz.

Aslında bu konuda gayet dikkatli ve emeğinize saygılı olmaya çalışıyorum

Ancak size hayır yapmadım dersem yalan olur. Belki bilmeden bir yerlere bir şeyler yapmışımdır. Farkında değilimdir.

Dediğiniz gibi tekrar yükleyerek düzenleyeceğim. Aksi bir durum olur ise tekrar rahatsız ederim.

İlginiz içinde teşekkür ederim...
Bul

Estafurullah dosyada herşey açık herkes kendi bilgi seviyesine göre her yere müdahale edebilir ve benden daha iyi bir duruma bile getirebilir. Açık kaynak bi dosya..

Güncel versiyonu bekleyenler kusurumu affedin Çeşitli sağlık sorunları nedeniyle ben uzun zamandır dosyay güncelleyemedim.

Hisse Sayfasında "D2"(=EĞER(VERI!AQ6=VERI!AQ2;DÜŞEYARA(" "&A2;VERI!$CA5CJ;2;YANLIŞ);DÜŞEYARA($A2;VERI!$A5AQ;2;YANLIŞ)))
"E2" (=EĞER(VERI!AQ6=VERI!AQ2;DÜŞEYARA(" "&A2;VERI!$CA5CJ;9;YANLIŞ);DÜŞEYARA($A2;VERI!$A5AQ;5;YANLIŞ)))
"F2","H2","I2" hücrelerinde #Yok hatası çıkıyor ayrıca "D4" (=(D5+G7+I7)-(F7+H7)) ve "D5" hücreleri de aynı şekilde yok hatası veriyor. Office versiyonum 2019
Anasayfada yer alan ondalık seçiminde sadece virgül seçeneği mevcut. Nokta olarak değiştirdiğimde de herhangi bir değişiklik olmadı. Office seçeneklerinden ondalık ayracı nokta bindelik ayracı virgül olarak değiştirdim yine düzelmedi. Bu yok hatasına sebep olan durum nedir?

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Borsa Hisse Senedi ve Portföy Takip Programı V0.6.0 ( Excell ) arachnanthe 325 55.513 08-04-2024, Saat: 8:14
Son Yorum: merdam

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi