Borsa Hisse Senedi ve Portföy Takip Programı V0.6.0 ( Excell )

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Borsa Hisse Senedi ve Portföy Takip Programı V0.6.0 ( Excell )

Her türlü öneriyi fikrii dikkate alırım.

Tabiki olabilir programla tamamen hayal gücünüz ile alakalı bir durum.
zaten önceki versiyona  göre yapıyı değiştirme nedenimiz bu tür isteklerdi. artık  bir data  sayfamız var ham veri orada  bundan sonrası oradaki veriyi işlemek. bunun için bana bile ihtiyacınız yok. 

Excelde bir çok örnek uygulama filtreleme  pivot table örneklerini rahatlıkla bulabilirsiniz. ve dosyayı tamamen kendinize  göre özelleştirebilirsiniz, dosyamızdaki hiçbir makro ve formül şifreli değil hepsi açık kaynak.

şuanda bile çok eksik var veri giriş kısmının geliştirilmesi gerekiyor. veri girişlerinin kolaylaştırılması gerekiyor mesela aracı kurumunuzdan günlük işlem raporu alabiliyorsunuz excel olarak o verileri buraya kolayca aktarmak v.s. Sonrasında basit raporlamalarla başlayıp detaylandırma.

kendiniz eğer önerdiğiniz tarzda bir sayfa yaparsanız bunu dosyaya ekleyip herkesle paylaşabiliriz. Bu konulara merakı  ve  bilgisi olan herkes bu dosyaya katkıda bulunabilir.

Ellerinize sağlık eski versiyonlar mükemmeldi. Şimdi bunu indirdim bu onlardan daha güzel olacak sanırım.

iyi akşamlar, bir türlü indiremedim. Başarısz indirme hatası diyor

kontrol ettim şuan bir sıkıntı görünmüyor. farklı bir tarayıcıdan indirmeyi denermisiniz.

teşekkür ederiz emeğinize sağlık

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Borsa Hisse Senedi ve Portföy Takip Programı ( Excell ) arachnanthe 295 327.765 10-01-2022, Saat: 1:34
Son Yorum: arachnanthe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi