Bu haftaki röpörtaj konuğumuz efsane191905

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.4/5 - 43 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu haftaki röpörtaj konuğumuz efsane191905

sen kısacası sinan gibi kimseye değer verip zamanımı ayırmam diyemiyorsun yani ölemi :p
son yaprak düştüğünde ,son ağaç kesildiğinde, son akarsu kuruduğunda paranın yenmediğini anlayacaksınız....

Dizlerimin üzerinde yasamaktansa..Ayaklarimin üzerinde ölmeyi tercih ederim....

.
arkadaşlar, ben de hepinize teşekkür ediyorum; birbirinize teşekkür ettiğiniz için 14
efsane191905 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:.
sen kısacası sinan gibi kimseye değer verip zamanımı ayırmam diyemiyorsun yani ölemi :p

mabidir, bunu hep yapar zaten.

efsane iddialı bir isim,iddialı olmak güzeldir. ama gerçek anlamda efsane olabilmek zaman ister, kalıcılık ister, emek ister, bunlara varsan "efsane" olabilme ihtimalin var 14 (sitenin efsanesi yazısını pek sevmedim, bu nick inden daha iddialı bir ifade, bu kadar kısa sürede efsane olunmaz bence.) -191905; 1905 üç büyüklerden birinin kuruluş yılı galiba, sanırım gs, ya başındaki 19?

bir de şiirler yazıyorsun,çok güzel, ama bir seferde onlarca şiir ve yazı ekliyorsun, resmen edebi bombardımana tutuyorsun bizi. yapma kardeşim, yavaş yavaş ekle ki, biz de sindire sindire okuyalım, di mi ama ! 13 bak o zaman cevaplar da artacaktır.

her daim sevgiyle...
kim o deme boşuna
benim ben.
öyle bir ben ki kapına gelen
baştan başa sen.   -özdemir asaf

efsane kardeşim sen hakılısın mustafa gibi bi adamdan ne beklersinki bencil ukala bi adam işte herşey doğal yani şaşmamak lazım
Zar Atmam Şansa İnanmam Ortada Bir Şans Varsa Onuda Ben Yaratırım...

kızım arada gel sende be bak mıllete ısık tut gelde ole degıl mı ama 13

bakın yine kendinden aciz bi şekilde kızın arkasına saklanan mustafa bey bakalım daha neler görecez
Zar Atmam Şansa İnanmam Ortada Bir Şans Varsa Onuda Ben Yaratırım...

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu haftaki röportaj konuğumuz arachnanthe® efsane191905 13 6.874 27-12-2008, Saat: 11:42
Son Yorum: asi cafe
  bu haftaki ikinci röpörtaj konuğumuz gren asi cafe 29 16.493 21-12-2008, Saat: 16:22
Son Yorum: asi cafe
Icon12 GİZEMLİ ile röpörtaj ve FLAH bir haber arachnanthe 6 6.192 21-12-2008, Saat: 13:00
Son Yorum: gamze33
  esrawoswos bu haftanın röpörtaj konuğu oldu :) arachnanthe 11 8.774 22-11-2008, Saat: 11:23
Son Yorum: esrawoswos
  h - Akar ile röportaj arachnanthe 20 15.170 15-10-2008, Saat: 0:07
Son Yorum: Realty

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi