COLGATE AĞIZ SAĞLIĞI HAFTALARI BAŞLIYOR..

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.58/5 - 24 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
COLGATE AĞIZ SAĞLIĞI HAFTALARI BAŞLIYOR..
#1

COLGATE BU YIL AĞIZ SAĞLIĞI HAFTALARI’NDA “MÜKEMMEL AĞIZ SAĞLIĞI”NI HEDEFLİYOR…
Ağız Sağlığı Haftaları, Colgate ve Türk Periodontoloji Derneği (TPD) tarafından gerçekleştirilen bir sosyal sorumluluk projesidir. Türkiye’deki ağız sağlığı bilincinin yerleştirilmesi için gerçekleştirilen proje; gelişmiş bir toplum olma yolunda, gönüllü diş hekimleri ile birlikte atılan önemli bir adımdır.

Amacı; ağız ve diş sağlığı konusunda toplumun bilinçlendirilmesi, düzenli olarak diş hekimi kontrolüne gitme alışkanlığı kazandırılması, koruyucu Diş Hekimliği uygulamalarının yaygınlaştırılması, ve toplumun ağız ve diş sağlığının gelişimine katkıda bulunulması olan proje, gönüllü diş hekimleri katılımıyla gerçekleştiriliyor.

Ülkemizde diş macunu ve diş fırçası tüketiminin, ağız ve diş sağlığına önem verilen diğer ülkelerle kıyaslandığında, özellikle kişi başı tüketim rakamlarında düşük seviyelerde olduğu görülmektedir.

COLGATE BU YIL AĞIZ SAĞLIĞI HAFTALARI’NDA “MÜKEMMEL AĞIZ SAĞLIĞI”NI HEDEFLİYOR…

Colgate'in Türk Periodontoloji Derneği işbirliği ile 4 yıldır yürüttüğü Ağız Sağlığı Haftaları, bu yıl 01-30 Kasım 2010 tarihleri arasında yine tüm Türkiye’ye ulaşacak. “Hedef Mükemmel Ağız Sağlığı” sloganı ile gerçekleşecek olan haftalar kapsamında isteyen herkes, ağız ve diş kontrolü yaptırabilecek.

Colgate ve Türk Periodontoloji Derneği tarafından düzenlenen “Ağız Sağlığı Haftaları”, bu yıl 01-30 Kasım 2010 tarihleri arasında gerçekleşecek. “Hedef Mükemmel Ağız Sağlığı” sloganı ile yürütülecek Ağız Sağlığı Haftaları projesi süresince toplumun ağız ve diş sağlığı konusunda bilinçlendirilmesi ve koruyucu diş hekimliğinin yaygınlaştırılması amaçlanıyor.
Ağız Sağlığı Haftaları boyunca gönüllü diş hekimlerinden randevu alan herkes, dişlerini kontrol ettirecek, ağız ve diş sağlığı hakkında bilgiler edinecek, eski diş fırçasını getirenler yeni bir Colgate diş fırçasına ve diş macunu numunesine sahip olacak.

Türk Periodontoloji Derneği ve Colgate, Ağız Sağlığı Haftaları’nı gelecek yıllarda da artan katılımlarla sürdürmeyi hedefliyor.

Cevapla

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Icon3 Soğuk havalarda diş sağlığı gr££n 0 1.948 06-02-2011, Saat: 19:15
Son Yorum: gr££n

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi