Düştüm

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.38/5 - 37 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Düştüm

Biliyormusun Serkan çok şey hissediyorum çok şey anlatmak ifade etmek istiyorum.Ama gel görki yapamıyorum bunu yapabilmek benim için ve bir çok insan için imkansız. Belki çok hoş çok güzel ay bayıldım bu şiirede diyebilirdim ama bu değil hissettiklerim. o yüzden anlatmaya kalkışıp becerememektense bunu hissettiğim yere kalbime ve ardından yaşlanan gözlerime saklıyorum.ALLAH yolunu açık etsin...

görmek gerekdiğini düşünmüyorum sizi .sözcüklerle her şeyi anlatmışsın iyiki aramızdasın

valla cok süper olmus en sevdiğim şiirlerinden biri 14 slmlar

Sen varya sen nasıl bir yeteneksin? Sendeki yetenek bende olsa hiç ağlamazdım satırlarım gozyasım olurdu. Hiç durma sana durmak yakışmaz insanların anlatamadıklarını sen satırlarınla anlat...

sevgili serkan benim olması gereken sözcükleri ard arda dizip sonra kelimeleri nasıl süsleyip anlam kazandırabiliyorsun seni ben değil herkes kıskanır ama edebiyat emekcisi olarak seni anlından öpüyorum.karanlık mahzenlerden çıkardığın bu sözçükleri nasıl tat alarak okuyabilirdik sen yinede beni,bizi kıskandırmaya devam et susutukca büyüyen çocuk.....yusuf tahir

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi