Damak tadınız?

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.65/5 - 17 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Damak tadınız?

Arkadaşlar damak tadınız nasıl?Yemeklerle aranız var mı?
Hangi yemeği seversiniz yada hangi yemekten nefret edersiniz?
Buyurun yazın bakalım.....
[Resim: 7903atamizindeyizby5hs7ii4.jpg]

“Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
Bul

Can Erik sevdalısıyım.... gerisi yalan benim için... kütür kütür tam benim zamanım şimdi.beni sevgililerim eriklerimle başbaşa bırakın tuzlarım onları ben önce öper vedalaşırım öyle yerim. deli gibi severim onları kışın aklıma düşsün oturur ağlarım.şimdi en mutlu günlerimdeyim...harika yaa pazara çıkyorum her tezgah erik dolu..harikaaaa
İleride halkımızın,bunca ibret verici tecrübeden sonra gerçek dindarlarla din tüccar ve aktörlerini birbirinden ayırdedeceğini ümid ederim. Yoksa hep böyle geri ve ezik kalırız (M.Kemal Atatürk)

Et yemeklerinden nefret ederim Birde patlıcan,kabak,lahana,bamya...ya daha var da sayamıyorum....Annem bıkmış zaten bu durumdan.....Kadın kahrından ölecek....Bu arada başkalarının yaptığı yemeği de yiyemem....
Bana çikolata ve dut olsun yeter...Yaşasın dut.....

“Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
Bul

lahana taze fasülye en sevdigim yemek et yemeklerini severim kerevizi bile severim ben ben herseyi severim nohut hariç onu sevmiyom bi ya ya öle diyon ama gamze senin kilo yerinde demekki dut kilo yapıyo demekki tam bir çikolata hastasıyım şu an bile cikolata yiyom vede zayıfım uaahhahahaah

Ya niye herkes benimle uğrasıyor.....Derdiniz varsa söyleyin alla alla...Mustafa harbiden gevezesin sen birde olumsuz puan ben vereyim bakalım.....

Bul

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi