"Demi Moore tepki almadı ben neden alıyorum?"

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.91/5 - 22 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Demi Moore tepki almadı ben neden alıyorum?"
#1

Twitter’daki iç çamaşırlı fotoğraflarıyla Türkiye’nin gündemine oturan Hilal Cebeci, “Demi Moore’un benzer pozlarını Twitter’da görüp susanlar, bana neden tepki gösteriyorlar?” diyor

[Resim: 2rputmh.jpg]

NE şike skandalı ne de Meclis’teki yemin krizi. Türkiye’nin gündemi Hilal Cebeci! “Yatağa girmeden önceki son pozum” twit’iyle, Twitter’daki hesabında iç çamaşırlı fotoğraflarını ‘panpişlerim’ diye seslendiği takipçileriyle paylaşan ünlü şarkıcı, o günden beri hem gazetelerin hemde eş-dost sohbetlerinin baş köşesinde! Her gün, üzerinde farklı renkte bir sutyenle kendi fotoğraflarını çeken ve Twitter’a yükleyen Cebeci, başka ünlülere de ilham kaynağı oldu. Bu hareketinden sonra Twitter’daki takipçi sayısı 76 bini aşan seksi şarkıcıdan sonra, Banu Alkan da meme uçlarını tamamen açıkta bırakarak denize girdiği fotoğraflarıyla basında yer buldu. Cebeci, önce Twitter’ı sonra da tümTürkiye’yi sallayan seksi fotoğraflarıyla ilgili konuştu:

Bugünlerde şike skandalı, Meclis’teki yemin krizi, Ali Taran’ın evliliği ve siz varsınız gündemde. Nasıl başardınız bunu?
-Onların hepsini geçmiş benim gündemde oluşum. Dünya starları benden daha cüretkâr pozlar paylaşıyor. Şimdi yaz ve bikini zamanı. Ben zaten rahat bir insanım, kasmam kendimi. Beni tanıyanlar bilir. Aklıma esti, odamda böyle bir poz paylaştım. Bu bir PR çalışmasıdır. Zaten çıplak değilim. Çıplak poz olsaydım, Twitter'da yayınlanmazdı.

Neden bu kadar ilgi gördü Twitter’daki pozlarınız?
-Niye mi ilgi gördü? Bilen bilir; benim kapak olduğum dergilerin tirajı artar. Poz verdiğim için Twitter’a olan ilgi de arttı.
İnsanların tepkileri nasıl?
-Kadınlar beni çok kıskanıyor. Benden sonra bu tarz poz veren çok insan olacak. Sonuçta yobaz ülke değiliz. Twitter çok eğlenceli, geç keşfettim ama iyi ki keşfettim. Ben içten, samimi bir insanım. Herkes farklıdır, ben de böyleyim. İnsanları aynı fanusa koyamazsınız. Kendiyle dalga geçen bir insanım.

“Bu bir PR çalışması” dediniz. Neyin PR’ını yapıyorsunuz?
-“Hilal reklam yapıyor” dediler. Reklam da yapabilirim. Dünyadaki tüm starlar, albümden önce PR çalışması yaparlar. Sanat camiasının kuralıdır bu. Benim de haber değerim var sonuçta.

Twitter’daki yatak odası pozunuz da üzerinizde iç çamaşırı mı vardı bikini mi?
-İç çamaşırı vardı ama çok açık değildi, kapalıydı. Şimdi de bikiniler var. İnsanlar üstsüz güneşleniyorlar, Bodrum plajlarında neler neler giyiyorlar...

İleride nasıl poz vereceksiniz?
-İçimden geleni yapacağım ama belli sınırları var. İçimden ne geliyorsa yapacağım; panpişlerim merak etmesin. Dünya starları neler yapıyor. Demi Moore’un iç çamaşırlı halini eşi çekip koymuştu Twitter’a! Kimse ona tepki vermedi de, bana neden tepki veriyorlar! Kendi sanatçılarımızın da değerini bilelim biraz!

PANPİŞ MARKA İÇ ÇAMAŞIRLARI YOLDA!
Panpiş ne demek? Bu kelimenin patentini aldınız mı?
-Kankanın daha yakını, kankamın da kankası, canımın canı demek. Patentini alacağım. Panpiş marka iç çamaşırı üreteceğiz, görüşmelere başladım. Hem erkeklere hem de kadınlara yönelik renkli çamaşırlar olacak, önlerinde de panpiş yazacak.


Bul
Cevapla

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi