ERKEK DEDİĞİN...

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.52/5 - 29 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ERKEK DEDİĞİN...

ya bence boş bunlar bana göre herkes farklı kişilikte sevmek kabul etmektir,iyisiyle,doğrusuyla,hatalarıyla...bana göre....erkek şu veya bu olmamalı,zaten sadece erkeğe özgü olmamalı,insana özgü olmalı ....seviyorsam eğer kuralı olmadan,cesurca,hatalarıyla birlikte sevmeleiyim...
[Resim: 7903atamizindeyizby5hs7ii4.jpg]

“Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
Bul

sevgi tektir değişmez ama karekterlere göre uygulamsı farklı olur. şunu kabul etmek lazım kadınlar erkeklerden daha çok sever. ama şunuda unutmamak lazım yazıdaki erkek ben asla değilim olmam olamam. kadın erkek olarak ele almadan bakmak lazım buna. ilişki insan ilşkisi diyelim. eğer insanlar birbirlerine güveniyorsa ve herşeylerini ama herşeylerini sırlarını paylaşıyorsa. orda zaten bi sevgi var demektir bu.ne aldatır nede suni olur yaşananlar. ben sevgilime çiçek almayı sevmem mesela. ama şunu yaparım paptya koparır ona veririm tezgahta satılandan benim için daha önemi var. (ben papatyaları seviyorumda) bunu sağlamadan ne sevgi olur neden sağlıklı bi ilişki. hayat o kadar kolay değil yaşam standartları zor. sıkıntıları beraber gögüslmektir. kadın elbette erkeğinin yanında kendini güçlü hissedecek korkmayacak hiçbişeyden ama şunu bilecek bi ilşki varsa bu hayat iki kişiliktir artık. her düşünce aynı olmayabilir hatta bu daha iyi aşkı sıcak tutar araları bulunacak sevmediğiniz şeyleri sevdiğiniz için severek yapabilmelisiniz. birola katılıyorum hayat kuşlardan böcüklerden ibaret değil o yazıyı kim yazmış bilmiyorum ama resmen çok abartmış sende alıntı yaptın sanırım. tarihe bak efsane aşk dediklerimize hepsinde sıkıntı vardır. yani şudur sevme yaşam dik ve zorlu bi yoldur elinden tutarsın kadının onun sana güvendiği inandığı kadar sende inanrsın ve o dik rampayı el ele beraber çıkarsın...
gördüm anne gördüm
şeytanla dans eden melekleri
gördüm anne gördüm
şeytan kadar dürüst olmayan yüzleri

evet tamam bunun erkeği kadını olmaz eyvallah.
Ama kabul etmek lazım ki erkekler kadınlara göre hissettiklerini söylemede biraz daha cimri,
Kadınlarda sevildiğini, değer verildiğini bilmek istiyo, bu hediye anlamında değil
Bul

peki bu macera arayan kadınlar kimle macera yapıyo erkeklerle değil dimi yine başka bir kadınla
gördüm anne gördüm
şeytanla dans eden melekleri
gördüm anne gördüm
şeytan kadar dürüst olmayan yüzleri

bence az bileee:d ahhh siz kadınlar bi anlayabilsek sizleri sanki cok sey istiyomussunuz gibi geliyo bizlere... sayın adminim bosa ugrasıyosun bence şunu sormak lazım hangi kadın ewleneceği zaman bunları sorar? kadın önce maddi durumu nasıl evi arabası varmı saglam bi iştemi calısıyo sosyal guvencesi varmı,yasam tarzı nasıl,alkole kumara duskunmu... eger maddiyatı duzgun rahat yaşama ya alışmış bir kadın, yukarıda orneklerini cogaltebilecegim orneklerden bir ya da bir kacına sahip olmayan bir erkekle kusura bakmayın hanımlar, ömür boyu onla beraber olmaz aynı durum erkekler içinde gecerlidir.Samimi olun cesur olun birol adminimin dediği gibi hanımlar kendinizi kandırmayın ya da yukarıdaki listeye bu sayılan durumlarıda koyun erkek dedğin zengin olacak, iyi bir işi olacak,kendine ait bir ewi olacak, kadın ne derse onun sözünden cıkmayacak.kadını özgür bırakacak kendini kısıtlayacak, limitsiz kredi kartı sahibi olacak... v.s,v.s,v.s

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Değişmeyen Erkek Gerçeği GİZEMLİ 2 2.554 24-01-2009, Saat: 1:28
Son Yorum: BirolAkDAS
  erkek ne söler ne kasteder :D mustafa 3 2.912 21-09-2008, Saat: 4:48
Son Yorum: nefemis
  erkek olmak zor iş mustafa 0 1.934 18-09-2008, Saat: 5:35