En çok oyu al

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.64/5 - 11 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En çok oyu al

1 milyon TL'yi kap!
AKP Grup Başkan Vekili Nurettin Canikli, Giresun'da belediye başkan adayları arasında 'promosyon' başlattı. Canikli, "En fazla oyu alan adaya 1 milyon TL yollayacağım" dedi.
EN ÇOK OYU AL, 1 MİLYONU KAP
Giresun'da partisinin seçim çalışmalarına katılan AKP Grup Başkan Vekili ve Giresun milletvekili Nurettin Canikli, dün DYP'den AKP'ye geçen belediye başkanı ve başkan adayı Hasan Şenel'e destek vermek için Piraziz ilçesine gitti. Canikli, bir kahvehanede yaptığı konuşmada Şenel için oy isterken, Giresun'daki AKP'li başkan adayları arasında en fazla oyu alarak seçilecek kişiye 1 milyon TL vaat etti. Canikli, "Hemen ilk bir ay içinde bu kaynağı çıkaracağız. En azından 3-4 park yaparsınız. Adayımıza oy verin ki; onlarla uyum içerisinde çalışıp sizlere hizmet edelim" dedi. Partisinin adayları arasında da bir yarış başlattıklarını söyleyen Nurettin Canikli, "Onlara sordum. Kim birinci olacak diye. Bir tek sizin başkanınız Hasan Şenel, 'ben fark yapacağım' dedi. Öyle olursa, o zaman promosyonu da alır" diye konuştu.
AKP'Lİ OLAMAYAN BELEDİYELER KAYNAK KULLANAMIYOR
Canikli, "AKP'li olamayan belediyeler kaynak kullanamıyor. Burada da öyle oldu. 30 Mart'tan sonra başkanın her projesine finansman sağlayacağız. Belediye başkanları, teşkilatıyla, milletvekilleriyle uyum içinde çalışırsa başarılı olurlar" şeklinde konuştu. Belediye Başkanı Hasan Şenel ise, "Milletvekilimiz ve başbakanımız bana geçmiş dönemde yapamadığım projelerime destek sözü verdiği için AKP'ye katıldım" dedi.
BUNDA BİR SAKINCA YOK, PARA BAŞKANIN CEBİNE GİRMEYECEK
AKP Grup Başkan Vekili Nurettin Canikli, ilçe teşkilatını ziyaretinde de promosyon vaadini tekrarladı. Canikli, 1 milyon TL vaadiyle ilgili sorularımız üzerine, "Partili belediye başkan adaylarımız arasında bir yarışı sağlayacaktır. Onları özendirecektir. Bu nedenle bunu onların bulunduğu bir toplantıda açıkladım. AKP adayları içinde birinci olan adayımıza seçilmesi halinde 1 milyon TL vermeyi taahhüt ettim. Promosyon deyin, ne derseniz deyin. Hem rakipleriyle yarışacaklar, hem de kendi aralarında yarışmış olacaklar. Şartım proje ve özellikle de park bahçe projesi. Bunda bir sakınca yok. Sonuçta hizmet için kullanılacak, vatandaşa hizmet olarak geri dönecek. Başkanın cebine girmeyecek bu para. Bu sadece Giresun'daki belediye başkan adayları için geçerli. Benim fikir projemdir. Başka illerde olduğunu sanmıyorum" diye konuştu.
Zar Atmam Şansa İnanmam Ortada Bir Şans Varsa Onuda Ben Yaratırım...

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi