Erdoğanın davostaki tavrını nasıl karsılıyorsunuz

Anket Başlığı: Erdoğanın davostaki tavrı için ne düşünüyorsunuz
dik durusunu kutluyorum ve destekliyorum
hayır yaptığı büyük bi hataydı
yürü be koçum kim tutar seni
yavaş selami yerler yaş
diğer ( mesajınızda belirtin lütfen )
[Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.73/5 - 26 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Erdoğanın davostaki tavrını nasıl karsılıyorsunuz

hanerle ilgili detaylı bilgi almak için alttaki konuyu inceleyebilirsiniz

http://www.hepimizbiriz.com/forum/sok-so...12566.html

helal olsun simdi islam birligini ve turk bırlıgının olusturulması ıcın adım atılmaya baslansın yoksa zor duruma gecerız arkamızı artık turk bırlıgınebaglayıp arkamızı saglama alma zamanı gelmıstır yeter turkun baskasına dılendıgı turkun turkden baska dostu yokdur unutmayalım

umarım aynı tepkiyi avrupada türkiyenin gdoğusunun bölünmesi gerektiğini söyleyen DTP lilerede yapar eğer oy kaygısı yoksa

(30-01-2009, Saat: 1:31)mustafa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  helal olsun simdi islam birligini ve turk bırlıgının olusturulması ıcın adım atılmaya baslansın yoksa zor duruma gecerız arkamızı artık turk bırlıgınebaglayıp arkamızı saglama alma zamanı gelmıstır yeter turkun baskasına dılendıgı turkun turkden baska dostu yokdur unutmayalım

evt türkün tükten başka dostu yoktaa

islam birliğii içinn adımm atılamazz benceee çünkü dün gecee arapp başbakanıı sadecee bizii slmladıı vee uğurlaadıı sonra tekrar yerine oturduu eğerr oda bizimlee beraber terketseydii işte ozaman birr birlikten söz edebilirdik....
Ara

arkadaşlar gçin bunları bunlar resmen şov adam çıktı orda bi şov yaptı yapmasının amacını düşündünüzmü hiç neden bu güne kadar değilde bu gün
bu adam filistine girmeden önce ankaraya gelmedimi hemde iki gün önce geldi neden bu tavır o zaman gösterilmedide o kadar insanın ölmesine göz yumuldu..sn başbakanımız çıktı oraya resmen şov yaptı ee malum seçimler yaklaşıyo bu gazla bu seçimide alır kabul etmek lazım adam çok iyi siyaset yapıyo türkiyede süleyman DEMİRELden sonra çok iyi siyaset yapan kişi budur başkasını tanımadım
Zar Atmam Şansa İnanmam Ortada Bir Şans Varsa Onuda Ben Yaratırım...

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi