Erkekler sizce neden konuşmayı pek sevmez?

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.51/5 - 57 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Erkekler sizce neden konuşmayı pek sevmez?

rüzgardırhabercim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:televizyonsuz yapabilir misin?kadınlarda öyle kendilerine öyle bir bağlarlarki sen bile şaşar kalırsın dimi ama

artik internet var hatta

kim kimi bağlıyor biraz yavas bağlasınlar hep selami kılıklılara denk geldiniz galiba

hahahaha tam senlik bir cevap ömer.... ama haklısın bu konuda ...hayatın ne getireceği belli olmaz
7903atamizindeyizby5hs7ii4.jpg

“Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
Ara

Bayanlar sanırım doğası gereği herşeyi anlatmayı erkeklerde bunları dinlemeyi pek sevmezler ve sevmedikleri gibi konuşmayıda sevmezler..genelde dinlerken en çok kullanılan kelime hı hı ve ya öylemiden başka üçüncüsü yoktur 14) erkekler konuşmayı sevmedikleri gibi ii bir dinleyicide değildirler bende erkeğim ama.. gevezelik ve gereksiz dinlemeyi sevmiyorum sanırım..

bayanlar aslında cok ıyı bır dınleıyıcı oluyorlar bana hep konusmayanları denk gelıyor nedense konussunlar dıye agızlarının ıcıne bakıyorum yok konusmuyorlar 13
bu arada cok konusmalarının nedenı belkıde ayrıntıya duskunlukden olabılır 13

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ah şu erkekler... nefemis 2 2.146 24-01-2009, Saat: 1:46
Son Yorum: BirolAkDAS
  Erkekler nasıl kur yapar?? mustafa 9 4.532 24-01-2009, Saat: 0:59
:D Erkekler evlenmeye nasıl karar verir ? passiflora 16 5.690 24-01-2009, Saat: 0:53
  Erkekler bunları yapmayın! mustafa 5 2.862 23-01-2009, Saat: 3:29
Son Yorum: esrawoswos
  neden bayanların ıstegı gıbı konusyoruz beyler mustafa 15 4.630 26-09-2008, Saat: 5:21
Son Yorum: mustafa

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi