[Error Code : 0xE0000227] realtek high definition audio driver yükleme hatası çözümü

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.58/5 - 69 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Error Code : 0xE0000227] realtek high definition audio driver yükleme hatası çözümü

LA yükledim ama sorunu çözmedi 13..

uaa driver ını kaldırdınmı

o ne driveri la 13Akşam göster.

umut kafamı yapıyorsun yoksa harbiden böle bi sorunun var yapamadınmı

ONCELIKLE SUNU SOLIYIMKI uzun zmandır nete gıremıyorum ve dogal olarak sızlerlede ılgılenemıyorum kusura bakmayın ama bır sorununuz oldugunda mail ile bılgı almaya yada sitenın sahıbıne ulasarak bana ulasmasını saglaya bılırsınız.

bu karsılastıgınız problem bır surucu (driver sorunudur ) ve realtek ses aygıtlarında (ozellıklede onboard olanlarda) sıkca karsılasılacak bıor sorundur. ve genellıkle tam olarak doru ses surucusunun yuklenmesı ıle sorun gıderılebılır kasayı acacak kadar bılgı sahıbı ısenız kasayı acıp ses kartınız uzerındekı seri numarısında yola cıkarak o driverın son surumunu ındırmeyı deneyın eger basarılı olmazsanız en kolay yolu formattır aksı taktırde donanım konusunda uzman bırısının mudahelesı daha dogrudur sorununuz cozulmezse ben yıne sıze elımden geldıgı kjadar yardımcı olmnaya calsırım gercı sımdıye kadar sorun cozulmus olabılır ama ben gene yazayım aynı sorunla baska kardesleımızde karsılasabılır ;)

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  error code 88780078 arachnanthe 0 22.567 08-08-2008, Saat: 9:14
Son Yorum: arachnanthe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi