FolderBox 1.20

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.1/5 - 10 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FolderBox 1.20
#1[Resim: folderbox2x2.jpg]

[Resim: folderbox2x2.jpg]

Dosyaların Windows Gezgini üzerinden kopyalanması ve taşınması pek çok kullanıcı tarafından birden fazla adım gerektiren ve bu nedenle karmaşık olarak nitelendirilen bir işlem. Sonuçta birçok kullanıcı genellikle iki ya da daha fazla program penceresi açıyor ve bu bir süre sonra can sıkıcı olabiliyor. İşte bu yazılım bu sorunu çözüyor.

Burada Windows Gezgini penceresine yeni bir pencere ekliyor. Burada ayrı bir klasör açarak dosya ve klasörleri Windows Gezgini penceresinden konforlu bir şekilde yönetebilirsiniz. Ayrıca 5 farklı klasörün yer aldığı bir sık kullanılanlar listesi oluşturabilirsiniz. Sonrasında bu klasörleri açmak için tek tıklama yeterli olacaktır.

Kurulumu gerçekleştirdikten sonra Windows Gezgini'ni başlatın ve Görünüm / Gezgin Çubuğu'ndan FolderBox'a tıklayın. Windows Gezgini penceresinin alt bölümünde FolderBox adını taşıyan yeni bir alan belirecek. Burada Windows Gezgini'nden bağımsız olarak gezinebilirsiniz.

Örneğin Windows Gezgini'nde açık olan klasörü FolderBox'a taşımak için bu yeni penceredeki aşağı yönlü ok simgesine tıklamanız yeterli olacaktır. Yukarı yönlü ok işaretini içeren simge ise FolderBox klasörünün Windows Gezgini'nde açılmasını sağlıyor. Sürükle ve bırak yöntemiyle her iki pencere alanı arasında dosya ve klasörleri kopyalayabilir ve sürükleyebilirsiniz.

***************uqfn9sqbe8on.html

Cevapla

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi