Gökhan F.Bahçe'de!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.67/5 - 21 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gökhan F.Bahçe'de!

Fenerbahçe, Ankaragücü'nün başarılı oyuncusu Gökhan Emreciksin ile anlaştı.
[Resim: 115093kx3.jpg]
Ankaragücü'nün 24 yaşındaki orta saha oyuncusu Gökhan Emreciksin ligin 2. yarısında Fenerbahçe forması giyecek.
Ankaragücü Kulübü yetkilileri bu gelişmeyi yalanlayıp Beşiktaş'ın da transfer için devrede olduğunu açıklarken, Gökhan Emreciksin'in Fenerbahçe ile el sıkıştığı ifade edildi. Transferin kısa bir süre içinde resmiyet kazanacağı öğrenildi. Geçtiğimiz sezonun devre arasında Boluspor'dan transfer edilen ve sağ kanatta oynadığı etkili futbolla dikkati çeken Gökhan Emreciksin, bu sezon ligde 3 gol attı.
Konuyla ilgili olarak basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Gökhan Emreciksin, kaçamak cevaplar vermeyi tercih etti. Fenerbahçe'nin sağ kanadında Deivid ve Kazım gibi isimlerin bulunduğunun hatırlatılması üzerine Gökhan, "Kulüpler anlaşır ve transfer olursam kendime güveniyorum. Oynamaya hazırım" ifadelerini kullandı.
"TEKLİF YOK"
Ankaragücü Yönetim Kurulu Üyesi Salim Türker, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, kulübe gelen herhangi bir transfer teklifi olmadığını, ancak Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin Gökhan Emreciksin ve Elyasa ile bir görüşme yapıp yapmadığı konusunda bilgisi olmadığını söyledi.
Zar Atmam Şansa İnanmam Ortada Bir Şans Varsa Onuda Ben Yaratırım...

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi