Gebze sokaklarında su baskını

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.65/5 - 20 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gebze sokaklarında su baskını

kocaelinin gebze ilcesinde osman yılmaz mahallesi barbaros caddesinden rezalet manzaraları
sokagımızda bulunan rogar yanlıs planlama yüzünden her yağmur yagısı ile tıkanıp tasmaktatır yagmurun siddetli olmasına gerek yok sokagın basında birlesen kanallardaki yapılan hata nedeniyle su geri tepmekte ve cadde su altında kalmaktatır

kaldırımları asan su binaiçine girmekte ve daireler susbakını tehlikesi altında kalmaktaır ayrıca sadece yağmur su değil tasan suya lağımda karısmaktadır
sokagın 17 eylül 2008 deki yağan hafif bir yağmurdaki meydana gelen su tasmasının resimlerini alttaki linklerden görebilirsiniz

[Resim: img0673jy9.jpg]
[Resim: img0674pe4.jpg]
[Resim: img0681bo5.jpg]
[Resim: img0675pi2.jpg]
[Resim: img0676if5.jpg]
[Resim: img0677ou5.jpg]
[Resim: img0678ds0.jpg]
[Resim: img0679yw8.jpg]

axaray da 1 damla yağmur bile yok 7
Güzel bakan güzel görür, güzel gören güzel düşünür , güzel düşünen güzel İŞ YAPAR

[Resim: titanic9npsu2lp8ih6.gif]

artı her su yagmur yagdıgında elektrık gıtmesınde buna daıl ustelık bunun ıcın o kadar bu sene para harcanmasına karsın demekkı yanlıs plan yapıyor bır kesım yada para baska bı yere gıdıyor dıyebılırız

bunlar yagmurdan once cekılmıs bırda buyuk yagmurdan once ondan sonraa kım bılır ne hale geldı

ben biliyorum ama cok karanlık olduğundan onları çekemedim bu resimler yarımsaatlikfazla siddetli olmayan bi yağmusrdan sonraki görüntü ayrıca iki binanın arasında 4 mrtrelik bi yükseklik var yoldan tasan su ordan alt katlara gidiyor

ayrıca bu tepkim yerel gazetelerdede yer buldu

http://www.gebzehaber.net/?sayfa=sayfa_detay&id=5420

buda bikac sokak altımızda meydana gelen olayın haberi

http://www.gebzehaber.net/?sayfa=sayfa_detay&id=5410

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi