Gelinini tavana asıp tecavüz etti

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.44/5 - 16 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gelinini tavana asıp tecavüz etti

Kocası askerde olan genç kadın yapılan işkenceleri anlattı..
ki yıl önce Manisa Kuşlubahçe mahallesinde oturan Ayhan Karamanoğlu'yla birlikte yaşamaya başlayan Pınar Ulu, iddialara göre elleri koları bağlı biçimde İzmir'de oturan babasının evine atılınca olay polise haber verildi. Pınar Ulu'nun kayınpeder, kayınvalide ve görümcesi arafından türlü işkencelere maruz kaldığını ifade etmesi üzerine polis, kayınpeder ve görümceyi yakalarken, kayınvalidenin arandığını belirtti
Manisa Asayiş Şubesine bağlı İnfaz Büro Amirliği birimleri 5 ay önce Pınar Ulu'nun kayınpeder, kayınvalide ve görümcesi tarafından 'Zorla alıkonularak ellerinden tavana asıldığı, dişlerinin kerpetenle söküldüğü, ağır işkence, fiili livataya ve tecavüz' gibi işkencelere maruz kaldığı gerekçesiyle yakalanan kayınpeder Hasan Karamanoğlu ve kızı Gülcan Karamanoğlu'nun mahkemeye sevk edilmek üzere doktor raporu alınması için hastaneye gönderildi.
Polise verdiği ifadede, birlikte yaşadığı Ayhan Karamanoğlu'nun askere gitmesiyle işkencelere maruz kaldığını, eşinin ailesinin kendisine yönelik insanlık dışı işkencelere başladığını dile getiren 1 çocuk annesi Pınar Ulu, "Eşim askere gitti ve ailesinin akıl almaz işkenceleri başladı. Önce kayınpederim bana tecavüz etti, Sonra bunu örtbas etmek için beni hırsızlığa sevk etti, kabul etmeyince kayınvalidem ve görümcem ile bir olup ellerimi ayaklarımı bağladılar. Kerpetenle dişlerimi sökerek akıl amaz işkencelerde bulundular. Tüm olup bitenlerden askerdeki eşime bahsetmedim üzülmesin diye. Daha sonra eşimin ailesi bir gece yarısı ellerimi ve ayaklarımı bağlayıp bir arabaya atarak babamın evinin önüne attılar" dediği belirtildi.
Zar Atmam Şansa İnanmam Ortada Bir Şans Varsa Onuda Ben Yaratırım...

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yusuf hayaloğlu vefat etti mustafa 2 2.096 04-03-2009, Saat: 0:04
Son Yorum: gamze33
  "Erkekliğime hakaret etti, öldürdüm" asi cafe 0 1.464 10-02-2009, Saat: 16:11
Son Yorum: asi cafe
  Borç batağındaki işadamı intihar etti asi cafe 0 2.178 23-12-2008, Saat: 10:26
  Genç kıza sevgilisinden tecavüz tuzağı! asi cafe 0 3.999 17-12-2008, Saat: 10:44

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi