Gelisinle Çogalmadigim Gibigidisinle Eksilmeyecegim

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.64/5 - 14 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gelisinle Çogalmadigim Gibigidisinle Eksilmeyecegim

Gelisinle çogalmadigim gibigidisinle eksilmeyecegim.Ya da bekledigini yapip sana asla dön demeyecegim.Bunu sen seçtinbizi bu hale sen getirdinSimdi ben dagatmisim gibi toparlamaya çalismayacagim.
Defalarca denedim oysasürekli kendimden ödün verdim hiç fedakarlik yapmadigimi sölerdin; senin için defalarca kendimden vazgeçtim.
Böyle biri degildim ben kendimi hiç yok saymadim ve hiç aglamadim sana kadar. Üzüntülerle geçti senli zamanlar ve kendimden verdigim ödünler incitti beni bu kadar. Deymezmis bunca seye ya da geçen onca zaman dilimine.

Bu kez gidiyorsun sende çoktan hazirsin oysa. Her ne kadar kabul etmeyip suçu bende bulsan da GIDIYORSUN...
Git ve bu kez arkana bile bakmaama unutma sakin beni sorgulama ya da suçlama hersey senin eserin ve bu sonucu sen istedin. Üzülmeyecegim ya da asla eksilmeyecegim. Hayatta hersey insanogluna karsilamasini bildiysekugurlamasini da biliriz gönül kapimizda....

[alıntı]
son yaprak düştüğünde ,son ağaç kesildiğinde, son akarsu kuruduğunda paranın yenmediğini anlayacaksınız....

Dizlerimin üzerinde yasamaktansa..Ayaklarimin üzerinde ölmeyi tercih ederim....

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi