Geyiq cafe

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.33/5 - 60 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Geyiq cafe

Slmlarrrrrrrrrrrrrrrr.

hüzün gözlü yazdı:evet bi geyikciniz daha geldiii tam benlik bi

hehehe neysee ben yine uğrarım milletcim
gel gel yıne beklerız arada herzaman gel sen yapbancı degılsın yanı kız
gönül yazdı:
mustafa yazdı:uye adını gönül kolcu yaptım gönül doluydu 13 ama bakım gönül adlı uye mesaj yazmamıssa sana bi güzellik yaparım da 13

tamam uye adın gönül

çokkkkkkkkkkkkkkkkkk tşk edrim çok mutlu oldum ;)

ne demek gonul hanım sız ıstedınızde bız yapmadık mı butun uyelerımıze yardım etmek bızım en asıl gorevımız oluyor 13

gelcem tabi sana mı sorcam damsızda giriliyomuş herkese açıkmış öle diyo genel müdür bozuntusu yawww nerde çay kahve masada küllük niye yokkk hizmet sıfır ama kim bu kafenin sahibi aaaaaa ne bu canım şikayet etcem sizi
Benden istediğiniz nedir. Yakamı bırakın artık. İçine ettiniz hayatımın. Lan önüme gelene kandım. Adımı tükürün ağzınızdan .Çiğnediğiniz yeter!!!!!! Nefret ettim bazınızdan......

cafenın sahıbı benım ne var sole 13 kulluk yokmus ulen sıgra ıcmek yasak bı kere sondur o sıgrayı kfanı kırarım senın mılletı yavas yavas öldürmeye hakkın yok hiç 13

bi sigara keyfimiz var onunda içine ettiler zatenn hem şubat 2009 aaa kadar kafelerde yasak deil bu neeee yaaaaa sigara içemiceksek ne işimiz var burda hıh
Benden istediğiniz nedir. Yakamı bırakın artık. İçine ettiniz hayatımın. Lan önüme gelene kandım. Adımı tükürün ağzınızdan .Çiğnediğiniz yeter!!!!!! Nefret ettim bazınızdan......

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
M05 TuqCe ANAOKULU CAFE (3) mustafa 100 46.108 10-08-2009, Saat: 18:48
Son Yorum: nefemis

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi