Hırsız peşinde şehit oldu

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.83/5 - 18 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hırsız peşinde şehit oldu

Çaldıkları araçla kaçan zanlıları kovalayan polis ekibi, barikatta duran kamyona çarptı
Tuzla'da, çalıntı otomobil kovalayan polis aracı, kamyonete arkadan çarptı. Kazada, 1 polis memuru şehit olurken 1 polis de ağır yaralandı. Yaralı polisin hayati tehlikesinin devam etitği belirtildi. Olayı haber alan onlarca polis, yaralı polisin tedavi gördüğü hastaneye akın etti. Bazı polis memurları, sinir krizi geçirdi. Çalıntı otomobildeki 3 zanlı ise başka bir polis aracına çarptıktan sonra yakalandı.
Edinilen bilgilere göre, Tuzla Asayiş Büro Amirliği'nde görevli sivil ekipler, Pendik idaresinden çalıntı olduğu belirlenen 34 EUA 07 plakalı otomobili E-5 Karayolu'nda kovalamaya başladı. Tuzla'dan Pendik istikametine kaçan aracı yakalamak için İçmeler Köprüsü'nden yaklaşık 200 metre ileride başka bir polis aracı da yolu kapattı. Polise yakalanmamak için çok süratli seyreden çalıntı otomobil, yolu kapatan resmi polis aracına çarptı. Çalıntı otomobili seyreden ve ve içerisinde sivil polislerin bulunduğu 34 BE 3015 plakalı otomobil de aynı yönde seyreden, 34 SJY 11 plakalı kamyonete arkadan çarptı. Olayı gören diğer polis ekipleri durumu hemen sağlık ve itfaiye ekiplerine haber verdi. Kamyonetin altına giren otomobilden itfaiyenin çalışmasıyla çıkartılan polis memurlarından Ali Örnek, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne, Soner Sivri de Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ağır yaralı olarak kaldırıldı. Tuzla Asayiş Büro Amirliği'nde görevli polis memuru Soner Sivri, hastanedeki müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Yoğun bakıma alınan Ali Örnek'in ise hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.
Kazayı haber alan onlarca resmi ve sivil polis, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne akın etti. Arkadaşlarından biri şehit diğeri de ağır yaralı olan polislerden bazıları sinir krizi geçirdi. Şehit polis Soner Sivri'nin evli ve 1 çocuk babası olduğu öğrenildi.
Polis ekiplerini kovaladığı 3 hırsızlık zanlısı ise kazanın ardından olay yerinde yakalandı. Kazayı hafif yaralı olarak atlatan ve gözaltına alınan zanlılar, hastanedeki muayenelerinin ardından Tuzla Asayiş Büro Amirliği'ne götürüldü.
Zar Atmam Şansa İnanmam Ortada Bir Şans Varsa Onuda Ben Yaratırım...

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Terhis gününde şehit oldu asi cafe 0 1.521 05-02-2009, Saat: 13:02
Son Yorum: asi cafe
  Şehit polise acı veda asi cafe 0 1.564 01-02-2009, Saat: 11:54
  Polis önce arkadaş oldu sonra itiraf ettirdi asi cafe 0 1.545 19-01-2009, Saat: 11:30
  Recep İvedik şimdi de pasta oldu asi cafe 0 1.667 30-12-2008, Saat: 11:04
  Üzerine kale direği düşen genç öldü! asi cafe 0 1.629 27-12-2008, Saat: 12:01

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi