Havalar ısınıyor...

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.38/5 - 16 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Havalar ısınıyor...
#1

Kısa süreli sağanak yağış geçişleri de olacak...
Yapılan son değerlendirmelere göre; Marmara ile İç Ege'de (Afyon, Uşak ve Kütahya) kısa süreli olmak üzere aralıklı sağanak yağış geçişlerinin görüleceği tahmin ediliyor.
Hava sıcaklığı ise ülke genelinde 4 ila 6 derece artacak.
BÖLGELERİMİZDE HAVA
MARMARA: Parçalı ve çok bulutlu, bölgenin batısı (Çanakkale, Balıkesir, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ) ile öğleden sonra kuzey ve doğusu (İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Bursa ve Bilecik) kısa süreli sağanak yağışlı geçecek.
EGE: Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra İç Ege (Afyon, Uşak ve Kütahya) kısa süreli sağanak yağışlı geçecek.
AKDENİZ: Parçalı bulutlu geçecek.
İÇ ANADOLU: Parçalı bulutlu geçecek.
BATI KARADENİZ: Parçalı bulutlu geçecek.
ORTA ve DOĞU KARADENİZ: Parçalı ve az bulutlu geçecek. Doğu Karadeniz'in iç kesimlerinin (Gümüşhane, Bayburt ve Artvin) yüksek ve eğimli yerlerinde meydana gelebilecek muhtemel çığ tehlikesine karşı tedbirli olunması gerekmektedir.
DOĞU ANADOLU: Doğusu parçalı bulutlu, diğer yerler az bulutlu geçecek. Bölgenin doğu kesimlerinin (Erzurum, Kars, Ardahan, Ağrı, Muş, Bitlis, Van ve Hakkari) yüksek ve eğimli yerlerinde meydana gelebilecek muhtemel çığ tehlikesine karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.
GÜNEYDOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık geçecek.
Zar Atmam Şansa İnanmam Ortada Bir Şans Varsa Onuda Ben Yaratırım...
Cevapla

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi