Helper Eğitim ( Sorucevap Botu )

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.75/5 - 32 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Helper Eğitim ( Sorucevap Botu )

/auser Master Nick komutu ile bota !start dediğinde oyunu calısıtıracak nickleri eklemelisin . /ruser Master Nick ile de silebilirsin.
!ekle Soru*Cevap ile de soru ekleyebilirsiniz yanlız Cevabın içinde * bu karakter geçmemelidir yoksa cevabı görmüyor mesala
!ekle Nick Nasıl Şifrelerim*/ns register şifre email@adresiniz
kırmızı ile belirttiğim ekleme olur yanlız ;
!ekle a harfi geçen nickler #Help kanalına girebilsin ama konuşamasınlar istiyorum*/mode #Help +b ~q:*a*!*@*
Mavi ile belirttiğim örnekteki cevabı görmez görür nasıl görür ~q: bu kısama kadar * bundan sonrasını görmez.
Birde Helpeğitim dosyasına ekleyeceğiniz txt eğitim dosyaları ile Otomatik Eğitim Kanalında Eğitim verebilirsiniz. Naslmı ?
Kanal genelinde Sağ Tıkladıgınızda Help Eğitim diye bir bölüm görüceksiniz Ona tıklıyoruz Eğitim Başlat 'a tıklıyoruz ve karsımıza bir kutucuk çıkacak.Add ye tıklıyoruz Select bölümüne tıkladıgımızda oradan eğitim dosyalarımızdan birini seçiyoruz. Delay bölümüne ise 5000 yazıyoruz Delay anlatım hızlıdır 1000 de cok hızlı yazar 5000 ideal . daha sonra Play to bölümünde ise eğitimin verileceği kanalı seçiyoruz . ve play e tıkladıgımızda eğitimimizi de otomatik veriyor. Help oyun + Eğitim botu . yanlız Soruları ve bazı seyleri editlemelisiniz kendinize göre.

umarım işinize yarar.

http://rapidshare.com/files/9973594/HelpBot.rar.html

http://rapidshare.com/files/9973594/HelpBot.rar.html

[Resim: oyunbotulz5.jpg]

[Resim: oyunnnyp5.jpg]

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum