Hiçbir Acı Kendini Tarif Edemez

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.96/5 - 23 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hiçbir Acı Kendini Tarif Edemez

Hiçbir acı kendini tarif edemez; kendimi tarif edemiyorum, yok yere akıyor kanım. Mumlar adasam yıldızları da sersem önüne, olmuyor. Mengenede sıkıştırılmış sözcüklerim. İnanmayın, şairler yalan söylüyor. Uykularımı kaçırdım kaç gece, artık inanmıyorum sevgine, karıştırmazdın yoksa eski fotoğrafları. Kimi nerde bıraktıysan bul, beni artık sevmesen de olur. Senin tanrıların bende yok, güzelliğin sende kalsın. Sarı bir yaprak gibi düşüyorsun dalımdan, artık yeşermesen de olur. Kes bileğimi aksın kanım. Hiçbir acı kendini tarif edemez, ben bilekten akan kanım…
gördüm anne gördüm
şeytanla dans eden melekleri
gördüm anne gördüm
şeytan kadar dürüst olmayan yüzleri

çok güzel...emeğine sağlık (:
Bul

eyvallah sedacım sağol...
gördüm anne gördüm
şeytanla dans eden melekleri
gördüm anne gördüm
şeytan kadar dürüst olmayan yüzleri

Hiçbir acı kendini tarif edemez; kendimi tarif edemiyorum, yok yere akıyor kanım. Mumlar adasam yıldızları da sersem önüne, olmuyor. Mengenede sıkıştırılmış sözcüklerim. İnanmayın, şairler yalan söylüyor.
---içindeki sancıları tarif etmeyi harika başarıyorsun,yine çok güzel kalemine sağlık-----
[Resim: 7903atamizindeyizby5hs7ii4.jpg]

“Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
Bul

Duygularını çok iyi anlatmışsın,okuyanı yazının içine çekmeyi başarıyorsun. Tebrikler..

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi