KENDİ CİNAYETİM

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 13 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KENDİ CİNAYETİM

Dün kendi cinayetimi işledim. Öldürdüm benliğimi. Yepyeni bir kişilik yarattım.Evet bir katilim artık.Kendi cinayetimde bir katil. Ya ben öldürecektim yada o beni öldürecekti...
Şimdi her güne katil uyanıyorum. Ellerim kan içinde yaşama sarılıyorum. Yeni bir cinayet daha işlemek istiyorum... Herkesi , herşeyi yok etmek , öldürmek istiyorum.Artık bir katilim . Bakma bana böyle bu katili sen yarattın . Şimdi övün eserinle...Kendi ellerinle yarattığın katil bu kez senin peşinde... Seni öldürmek istiyor zevkle.
Şimdi her katilin hissettiği rezilce duygular var içimde . Tekrar , tekrar öldürmek istiyorum .Ellerimde kan olsun istiyorum . Dün tüm camları kırdım . heryer cam içinde kan... Denizdedeğil kan içinde yüzmek istiyorum , kan içinde uyumak , kan içinde yaşamak istiyorum.
Şimdi bütün katiller gibi bende rezilim . Rezilce duygular besliyorum içimde . Mutlu oluyorum . Evet artık son sigaramı yaktım ve yeni cinayetime hazırlanıyorum . Sigaram bittiğinde bu defa benliğimi değil bedenimi yok edeceğim . Sigarama asılıyorum ve ardından gülüyorum...
Cinayetime hazırlanıyorum . Az kaldı ... Ölüme doğru koşuyorum . Katilliğimin ve cinayetimin son dakikalarını yaşıyorum . Son bir nefes kaldı sigaramda...İçime , ciğerime çekiyorum zevkle ve sonra işliyorum son cinayetimi aynalar karşısında . Cam kırıklarıyla parçalıyorum bedenimi...Her taraf kan içinde kalıyor , kan içinde yüzüyorum ve kan içinde uyuyorum......
Benden istediğiniz nedir. Yakamı bırakın artık. İçine ettiniz hayatımın. Lan önüme gelene kandım. Adımı tükürün ağzınızdan .Çiğnediğiniz yeter!!!!!! Nefret ettim bazınızdan......

yüregine emegine kalemine saglık ekif inşallah gercekten katil olmassında ) böyle güzel eserleri bizlerle bulusturursun

umarım öyle olur murat son zamanlarda aklımda fikrimde bu var cinayet romanları okuyorum iiice pskopatlaştımm arkadaşlarım korkarak bakıyolar bana hiç iyi hissetmiyorum kendimi1414 sanırım katil oluyorummm1414:
Benden istediğiniz nedir. Yakamı bırakın artık. İçine ettiniz hayatımın. Lan önüme gelene kandım. Adımı tükürün ağzınızdan .Çiğnediğiniz yeter!!!!!! Nefret ettim bazınızdan......

kendi cinayetini kendin işlediğine emin misin? çelişkili bi soru oldu dimi ? neyse gülom bunlar derin mevzu be .! duygularını güzel ifade etmişsin yüreğine sağlık bitanem .. ama bu düşüncelerden arınmak gerek artık.. cinayet işleyince mutlu olabilseydik cezaevi mutluluk evi olurdu dimi sen , ben saçmalasamda ne demek istediğimi çok iyi anlıyorsun. ! tekrar yüreğine sağlık...
her yeni bir gün ; yeni bir umut.!

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi