Kadınları tavlamanın bilimsel yolu!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.86/5 - 22 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kadınları tavlamanın bilimsel yolu!

Önce bacağına, sonra koluna dokunun yeter!

Bilim insanları sonunda kadını etkilemenin de bir formülü olduğunu kanıtladı. Araştırmaya göre kadının istediği ne çok espritüel bir sohbet ne de süper bir görünüş. Kadının ikna etmenin yolu basit...

Durum uygunsa hafifçe önce bacağına sonra da kollarına dokunup gözlerini yakalamaktan geçiyor. Kadının elini tutarak dansa kaldırmak ise büyük bir hata. Araştırmada kadınların 3

''Durum uygunsa hafifçe önce bacağına sonra da kollarına dokunup gözlerini yakalamaktan geçiyor'' Vay be dil daha neler.Bunu yapanlara sapık diyorlar ya bizim burada birde dayak yeme ihtimali çok sakın ha inanmayin 13 Bu durum bizim ülkemizde geçerli olmaz.
[Resim: emegesaygifj8bg3.gif]

bu ne be resmen hakarett bu olay bence erkeklerin aşk diyince ne anladığını gösterioo kriliiii
Ara

BirolAkDAS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:''Durum uygunsa hafifçe önce bacağına sonra da kollarına dokunup gözlerini yakalamaktan geçiyor'' Vay be dil daha neler.Bunu yapanlara sapık diyorlar ya bizim burada birde dayak yeme ihtimali çok sakın ha inanmayin 13 Bu durum bizim ülkemizde geçerli olmaz.
hemde essek sudan gelınceye kadar dayak yersın tutbacagını bırakma ne bu guresmı be13

esrawoswos Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu ne be resmen hakarett bu olay bence erkeklerin aşk diyince ne anladığını gösterioo kriliiii

bencede gavur ulkelerınde yapılan bır arastırma bu ondan dolayı pek bişe diyemiyecegim 13

mustafa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bencede gavur ulkelerınde yapılan bır arastırma bu ondan dolayı pek bişe diyemiyecegim 13

eee. biz gavur ülkesinde mi yaşıyoruz, ne diye olur olmaz şeyleri kopyala/ yapıştır yapıyosun? hem gençlere kötü örnek oluyosun, bi araba dayak yeseler hastanede ziyaret edecek misin bakayım?
kim o deme boşuna
benim ben.
öyle bir ben ki kapına gelen
baştan başa sen.   -özdemir asaf

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi