Kaza geliyorum demez..!!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.28/5 - 29 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaza geliyorum demez..!!
Icon20 

[Resim: fotoraf0003bk8.jpg]

[Resim: fotoraf0004rh0.jpg]

[Resim: fotoraf0005ft5.jpg]

kurban bayramının arifesi gunu yaptiğim kazadan kesitler...[b]
beyaz araç surucusunun dalgın,fren mesafesinın az olmasi ne deyle arkadan carpmayla olusmus bır kaza...

Güzel bakan güzel görür, güzel gören güzel düşünür , güzel düşünen güzel İŞ YAPAR

[Resim: titanic9npsu2lp8ih6.gif]

Allaahımm yaaaaaaaaaaa bu neee laaaa 14 geçmişş olsunn 7 çarşaff çarşaff koymuşun resimlerii burjuvalıkk böle bii demekkii tınnlamadınn yaniiii 14
Bul

nasıl bi kaza bu senin araba arkadan bi demire yandanda kamyon tamponu vurmus gibi diğer arabada ön gitmiş cana gelmesinde mala gelsin gerisi önemli değil

gecmiş olsun

esrawoswos yazdı:Allaahımm yaaaaaaaaaaa bu neee laaaa 14 geçmişş olsunn 7 çarşaff çarşaff koymuşun resimlerii burjuvalıkk böle bii demekkii tınnlamadınn yaniiii 14

sende ezilmis halkımız oluyon galiba.. (:

arachnanthe yazdı:nasıl bi kaza bu senin araba arkadan bi demire yandanda kamyon tamponu vurmus gibi diğer arabada ön gitmiş cana gelmesinde mala gelsin gerisi önemli değil

gecmiş olsun

ben de anlamadım arkadan carpmasına karsının yanından ğitti az bucuk genede sağlam arabaymıs (: Alman yaptimi sağlam yapıyoo harbıden ..
Güzel bakan güzel görür, güzel gören güzel düşünür , güzel düşünen güzel İŞ YAPAR

[Resim: titanic9npsu2lp8ih6.gif]

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi