Kurallarla uğraşacak vaktim yok!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.56/5 - 16 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kurallarla uğraşacak vaktim yok!

Ahu Türkpençe oyunculukta kendini kısıtlamadığını söyledi.
'Bir İstanbul Masalı' ve 'Şöhret' dizilerinin yıldızı Ahu Türkpençe; krize kurban giden 'Karamel' projesi yayından kalkınca piyasaya küsmediğini söyledi. Türkpençe Günaydın'a konuştu: "Hem oyuncu kadromuz hem de teknik ekibimiz çok iyiydi. Ekibin dağılmasına üzüldüm. Yeni işlerde tekrar karşılaşmak dileğiyle, biraz içimiz buruk ayrıldık"
Dizisi yayından kalkan oyuncular bir süre piyasaya küsüyor. Sizde böyle bir şey var mı?
Dizide 'iş üzerinden duygusal bir bağ' kuracak kadar çok çalışamadık. Yani işle değil ama ekip arkadaşlarımızla aramızda bir bağ oluştu. Bu yüzden de ekip olarak hâlâ görüşüyoruz. Başka bir dizide oynama fikrine gelince; neden olmasın? Küsmüşlüğüm falan yok... Bu tür durumlar küsüp kapanmak yerine, tam tersi çok daha iyi işler yapmak için itici güç olmalı.
Peki drama ya da komedi gibi yakın durduğunuz bir tür var mı?
Aslında hikayeyi okumadan bir şey söylemek ya da oyuncunun 'sadece şu türü oynarım' diye kendini kısıtlaması bence yanlış olur. Ama eğer amaç seyirciyi ülkenin içinde bulunduğu sıkıntıdan ve yaşadığı stresten uzaklaştırmak ise; romantik komediler şu sıralar daha akıllıca olabilir. Ben de merkezinde aşk olan hikayeleri daha çok seviyorum.
Sinema filmlerinde tercih ettiğiniz bir tarz var mı?
Ülkemizde sinema filmi çekmek hiç de kolay değil. Özellikle de bu yoklukta ve de getirisinin ne olacağını öngöremezken... Yine de bir yönetmen inatla film yapmak istiyorsa; bu seyirci ile paylaşmak istediği özel bir hikayesi olduğu içindir. Bu tür özel hikayeler de görev almayı çok isterim. Sahnelerin yönetmenin hayalindeki gibi olması için de elimden geleni yaparım. Bu yüzden türler üzerinden film seçmem ya da kurallarla kendimi kısıtlamam...
Yani Şoray kurallarınız yok...
Hayır yok. Kurallarla kaybedecek vaktim de yok!
Zar Atmam Şansa İnanmam Ortada Bir Şans Varsa Onuda Ben Yaratırım...

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi