MÜKERRER SEÇMEN İDDİASI

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 19 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MÜKERRER SEÇMEN İDDİASI

YSK TOPLANTISINDA SONUÇ ÇIKMADI KARAR PAZARTESİ'YE KALDI

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) seçmen listeleri ilgili açıklamayı salı günü yapma kararı aldı. Bugün sabah saatlerinde biraraya gelen Yüksek Seçim Kurulu (YSK) ve Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) yetkililerinin seçmen listeleri ilgili son kararı vermek için pazartesi tekrar bir araya gelmeleri kararlaştırıldı. YSK'nin seçmen listeleriyle ilgili son karanını salı günü açıklayacağı belirtildi.
Zar Atmam Şansa İnanmam Ortada Bir Şans Varsa Onuda Ben Yaratırım...

bence herşey tam bir fiyasko,sayımın yeniden yapılıp,seçmenlerin belirlenmesi gerekiyor,ya sanırım başka bir ülkede bunun bir örneği yok,komedi gibi bir durum14
[Resim: 7903atamizindeyizby5hs7ii4.jpg]

“Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
Bul

katılıyorum sana gamze ama hak ver burası türkiye13her şey normal koyun sürüsü çok çobanda var tmm biz böyle gideriz ama nereye kadar bilinmez
Zar Atmam Şansa İnanmam Ortada Bir Şans Varsa Onuda Ben Yaratırım...

çok doğru söylüyorsun,içim acıyor gerçekten bu kadar vurdumduymaz olmamıza,ya heşeyi bu kadar içimize nasıl sindirebiliyoruz hayret doğrusu,vah halimize vah,ne durumlara geldik...
[Resim: 7903atamizindeyizby5hs7ii4.jpg]

“Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
Bul

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tuncay Güney 'MİT'çi iddiası arachnanthe 1 1.763 27-11-2008, Saat: 14:01
Son Yorum: asi cafe
  Seçmen kütüğü listeleri yarın asılıyor arachnanthe 0 1.572 25-11-2008, Saat: 12:18
Son Yorum: arachnanthe
  "AKP Polisle ORDU Kuruyor" İddiası civanpercemi 1 1.535 16-05-2008, Saat: 23:21
Son Yorum: gamze33

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi