MURO VE OSMANLI CUMHURİYETİ

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.85/5 - 20 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MURO VE OSMANLI CUMHURİYETİ

Bu aralar o kadar keyifliyim ki anlatamam. Arkası arkasına yerli filmler vizyona giriyor ve her girenden daha ilk haftasında “Bir milyon seyirci” haberi geliyor. Demek ki, krizde eğlence iş yapar saptaması tamamen doğru.
Milyonluk filmlerden Osmanlı Cumhuriyeti’ni izmit belsa sinamasında izlemiştim.
Muro’yu aynı yerde izledim.Ancak MURO’daki bir detay çok dikkatimi çekti.
MURO ve Osmanlı Cumhuriyeti çok ilginç bir detayda pişti olmuş.

Osmanlı Cumhuriyeti
filminde kullanılan bir ev beni büyülemişti. Padişah’ın karısını terk ettikten sonra kiralayıp yerleştiği muhteşem manzaralı ve şahane dekorasyonlu ev muhteşem bir seçimdi. Hele Padişahın oturup şehr-i İstanbul’u izlemesi çok güzel bir sahneydi.
Aynı evi MURO filminde görünce gözlerime inanamadım. Ancak evin fonksiyonu bu kez çok farklıydı. Bu filmde bir Rus fahişenin evi olarak görev yapıyordu o şahane ev.
Sinema endüstrimiz büyüyor, ama görünüşe göre sanat yönetmenlerimiz çok iyi çalışmıyor…Bide dikkatimi çeken başka bir şey filmin yarısı yoktu neredeyse reklam yapılan bir çok fragmanı izleyemedim buda sinamacı arkadaşların hassasiyeti sanırım anlıyacağınız filmden hiçbir şey anlamdım.Güzeldi ama daha güzel olabilirdi.Ben bunu çıkardım izleyen arkadaşların yorumlarını bekliyorum
Zar Atmam Şansa İnanmam Ortada Bir Şans Varsa Onuda Ben Yaratırım...

muro beni hic tatmin etmedi fragmanlardaki görüntüler yoktu filim kesilmiş bunu farklı yerde izleyen birkac kişiden daha duydum

evet benim içinde muro tam bir hayal kırıklığıydı. ama farklı illerde izleyen arkadaşlarda aynı konuda şikayetciydi. fragmanlar filmde yer almıyordu. soradan duyduğum bi söylentiye göre fragmanlar ayrıl olarak sadece filme izleyici çekmek maksadıyla çekilmiş. daha güzel olabilirdi bencedee. ama yabancı filmler yanında bu derece seyirci çekmekte küçümsenecek bi başarı deil. ne diyelim tebrik etmek gerek.
Bakmayın çevremi kuşatanlara;
Hüznün, yalnızlığın yazarıyım ben !
Bul

arkadaslar anlasılan arogu ızlememıs arogda da ılk fragmanlar yoktu
bu yapılıyor yanı butun fılmlerde o konda rahat olun yanı 13 arog guzeldı bı kac alıntısı vardı ornek hayır olmaz gıbı onlar bıraz gıtmıstı

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi