Milli Eğitim Müdürü el öpme kuyruğunda

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.88/5 - 16 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Milli Eğitim Müdürü el öpme kuyruğunda

Bolu’da Risale-i Nur Enstitüsü’nün konferansına katılan Said-i Nursi’nin öğrencisi 80 yaşındaki Mustafa Sungur büyük ilgi topladı. El öpmek isteyenler sıraya girdi...

Bolu İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Risale-i Nur Enstitüsü’nün ’Meşrutiyetin 100. Yılında Türkiye’-nin Demokrasi Serüveni’ konulu konferansının kendi salonunda yapılmasını son anda iptal etti. Bunun üzerine harem-selamlık konferans Bolu Belediyesi’ne ait nikah salonunda yapılırken, Said Nursi’nin öğrencisi 80 yaşındaki Mustafa Sungur’un elini öpmek isteyenler sıraya girdi. İl Milli Eğitim Müdürü Recep Sezer de kuyruğa girdi ve elini tuttuğu Mustafa Sungur’un önünde saygıyla eğildi. Rotterdam İslam üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ahmet Akgündüz ve yazar İbrahim Kaygusuz konferans verdi. Konferansa katılan çocuklara salona girişte Kuran ve dini kitaplar dağıtıldı. Risale-i Nur Enstitüsü Bolu Temsilcisi Feyzullah Arslan, konferansın yapılacağı salonda programın iptal edilmesine tepki göstererek, “Konferans için 3 Ocak’ta izin aldık. Onu göre davetiyeler basıldı ve tanıtımlar yapıldı. Toplantının yapılacağı gün başka bir program konulduğu için iptal edildiği belirtildi. Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve Valilik hakkında davacı olacağız” dedi.
[Resim: 7903atamizindeyizby5hs7ii4.jpg]

“Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
Bul

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  "Benden başkasını öpme!" asi cafe 0 1.364 05-01-2009, Saat: 12:08
Son Yorum: asi cafe
  Yılbaşı Milli Piyango Çekiliş Sonuçları asi cafe 3 2.047 01-01-2009, Saat: 22:36
Son Yorum: gamze33

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi