Neden Kızlar MSN vermekten çookk çekinirlerr

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.88/5 - 26 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Neden Kızlar MSN vermekten çookk çekinirlerr

Sizce neden bu durum bööledir ??????

abi kız milleti işte ne yapacağı belli olmaz

tamam da bööle kestirip attığımız için esas nedenleri duyamıyoruz arkadaşlardannn...
belki bizim bilmediğimiz bişeyler vardır. ;)

Vermesek de abi bi yerlerden buluyolar.Sözüm meclisten dışarı sapık herifler... Özellikle de spam maillerden buluyolar. Sonra uğraş..2 kere adresimi hacklediler,arkadaşlarıma küfrettiler benim ağzımdan...Olacak iş mi?
Aslında galiba en büyük sebep; -bana katılmayan hemcinslerim olabilir-erkeklere gerçek hayatta bile bazen gerçekten güven duymak büyük bir sorun, bırakın sanal alemi yani.
Bir de adres verenlerin genelinde şahit olunan durum, erkekler (gerçekten anlayamıyorum) salt muhabbetten fazlasını bekliyolar, yani neticede MSN dir. Nedir yani? Hayatının aşkını mı bulacaksın??? Tanımadığım kimseyle MSN muhabbetine girmemeyi ve adres vermemeyi bende maaalesef bu çevresel etmenlerle kazandığım önyargılarla prensip haline getirdim. Başka türlü düşünen varsa bilemem...
İleride halkımızın,bunca ibret verici tecrübeden sonra gerçek dindarlarla din tüccar ve aktörlerini birbirinden ayırdedeceğini ümid ederim. Yoksa hep böyle geri ve ezik kalırız (M.Kemal Atatürk)

yüregine saglık civanpercemi biz bayanların düşüncelerini cok güzel ifade etmişin sonuna kadar sana katılıyorum dediklerinin tümü dogru senin başına gelen olaylardan malesefki bende nasibimi aldım bu yüzdende kimseye güvenemiyorum kimsede lütfen yanlış anlamasın teşekkürler sana arkadaşım
SuSKunluĞum aSaLeTimdendir,Her Laf'a vereCek Cevabım var ama;Bir Laf'a Bakarım LaF mı   Diye.. Birde SöyLeyen Bakarım aDam mı  Diye...........

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bazı Kızlar Neden Evde Kalıyor? efsane191905 13 6.177 05-12-2008, Saat: 22:51
Son Yorum: efsane191905
  Kızlar Para mı, Tip mi Desem Hangisini Seçerdiniz? redline 17 7.274 04-12-2008, Saat: 22:15
Son Yorum: gr££n
  kadın neden erkek sever mustafa 11 4.361 16-09-2008, Saat: 22:13
Son Yorum: mustafa
  dırdırcı kızlar mustafa 23 7.422 10-09-2008, Saat: 19:00
  kadınlar kolay ağlar ama neden? sahmaran 3 1.748 09-03-2008, Saat: 12:27

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi