Nora Roberts - Aşk Sığınağı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.89/5 - 19 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nora Roberts - Aşk Sığınağı
#1

[Resim: 34846754me4.jpg]

Bir sanat enstitüsü ile bir sanatgalerisini yönetmekte olan Jones ailesi sanat alanında çok saygın birüne sahip olduğu halde, aile içindeki iletişimsizlik her birini donukve yalnız kişiler haline getirmiştir.
Bir konferans ertesi, buz gibi bir havada, kardeşiyle birlikte yaşadığıMaine'deki evine dönen Dr. Miranda Jones, içeri girmek üzereykensaldırıya uğrar. Yüzünü göremediği saldırgan, genç kızın boğazına bıçakdayayarak çantasını kapar, arabasının lastiklerini kestikten sonrakaçar. Bunu adi bir hırsızlık kabul eden Miranda yaşadığı dehşetiunutmaya çalışır.
Ailenin bir kısmı Maine'de bir kısmı Floransa'da yaşamaktadır. Uğradığısaldırıdan sonra annesi, konunun uzmanı olan Miranda'yı, RönesansDönemi'nde yapılmış olduğu tahmin edilen Kara Leydi isimli bronzheykeli bilimsel olarak tanımlamak üzere Floransa'ya çağırır. Genç kızbronzu inceler ve bunun gerçek bir Rönesans parçası olduğunu ilan eder.Ancak birkaç gün içinde yapılan ikinci bir inceleme heykelin sahteolduğunu gösterir. Bir uzman olarak hem kendi saygınlığını hem de sahipoldukları kurumun saygınlığını tehlikeye atmakla suçlanan Miranda,korkunç bir kaosun içine düşer. Hata yapmadığından emindir, ama derdinikimseye anlatamaz. Annesi söylediklerini dinlemek bile istemez; babasıise her zamanki gibi sadece enstitüyü düşünmektedir. Kardeşi Andrew'nunkendi sorunları vardır. Ona inanıp güvenen tek kişi, sanat eserlerihırsızı Ryan Boldari olur. İtalyan-İrlandalı kanı taşıyan Boldari;Miranda'ya inanmakla kalmaz, onu içinde saklandığı kabuktan çıkarmayı,aşk ve tutkuyla tanıştırmayı da başarır.
İki sevgili gerçeyi aydınlatmaya çabalarken, cinayetler işlenmeyebaşlar. Artık ikisinin hayatı da ciddi bir şekilde tehlike altındadır

Cevapla

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Nora Roberts - Dolunayda aşk arachnanthe 0 1.978 09-01-2008, Saat: 23:53
Son Yorum: arachnanthe
  Nora Roberts - Görkemli Ölüm arachnanthe 0 1.804 09-01-2008, Saat: 23:53
Son Yorum: arachnanthe
  Nora Roberts - Villa arachnanthe 0 2.113 09-01-2008, Saat: 23:52
Son Yorum: arachnanthe
  Nora Roberts - Uğursuz Kolye arachnanthe 0 2.043 09-01-2008, Saat: 23:47
Son Yorum: arachnanthe

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi