OLASILIKSIZ - ADAM FAWER

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.68/5 - 22 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OLASILIKSIZ - ADAM FAWER
#1

Bitirmek İçin Yarını, Başkasına Anlatmak İçin Bitirmeyi Beklemeyeceksiniz.

'Olasılıksızdemek yetersiz kalacaktır. İnsanı adeta büyüsü altına alan bu hikayedeAdam Fewer, bilim, felsefe, entrika ve maceradan ortaya bir başyapıtçıkarmış.'
Clive Cussler

'İlk cümleden itibarenbağlanıp kaldım; sayfaları, floş royal tutturmaya çalışan birkumarbazın kartlarını açtığı gibi çevirdim. OlasılıkSız, insanıdüşündüren matematik teorilerini ve maceranın albenisini dahicebirleştiren, okura Michael Chrichton ce Robert Ludlum'u hatırlatan birkitap. Gerçekten kaçırılmaması gereken bir zevk. '
Ben Mezrich, 'Mekanı Batırmak' ve 'Çirkin Amerikalılar'ın yazarı

'...hikayeninsonunda, bir yandan şizofreninin gerçek nedenlerini düşünürken, biryandan da tek bir hareketin bir insanın hayatını ne kadardeğiştirebileceğine şaşırıyor olacaksınız. 'OlasılıkSız',beğeneceğinize gözümüz kapalı iddiaya girebileceğimiz bir kitap.
People

Birsabah, yıllardır görmediğiniz bir arkadaşınızı düşünerek uyandınız. Birsaat sonra, onunla sokakta karşılaştınız. Sizce bu sadece bir tesadüfmü, yoksa çok daha farklı bir anlamı olabilir mi?

Siz hiç Loto'da büyük ikramiyeyi kazanmadınız. Ama birileri kazanıyor. Hem de sürekli! Onlar sizden daha mı şanslılar?

Şansnedir gerçekten? İçinizde bütün parayı kırmızıya yatırmanız gerektiğinisöyleyen bir his var. Bu his bir öngörü müdür? Yoksa daha fazlası mı?

Yoldagidiyorsunuz. Kafanızı çevirip yandaki küçük parkta baktınız ve biranda bu anı daha önce de yaşamış olduğunuzu hissettiniz. Evet, Deja Vu.Sizce nedir Deja Vu; Geçmiş mi, rüya mi yoksa geleceği mi görüyorsunuz?

Eğer siz de kontrolün kimde olduğunu merak ediyorsanız, 'OlasılıkSız' tam size göre bir roman..
Cevapla

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi