Prof. Dr. Ahmet MARANKİ - Kozmik Bilim Ve Bilinçte Yaşam Enerjisi

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.59/5 - 17 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prof. Dr. Ahmet MARANKİ - Kozmik Bilim Ve Bilinçte Yaşam Enerjisi
#1

Kozmik Bilim Ve Bilinçte Yaşam Enerjisi

Prof. Dr. Ahmet MARANKİ
Elmas MARANKİ


Bu bulgu, uzmanları tarafından kendi adını verdikleri fotoğraf tekniğiyle görüntülenerek, ilmî olarak da ispatlamıştır. Bu yöntemle çekilen görüntülerde, insanın çevresine yaydığı enerjinin, düşünceye göre nasıl renk değiştirdiği tespit edilmiştir. Ayrıca, canlı cansız pek çok objenin kendi etrafında oluşturduğu enerji alanları fotoğraflarmıştır.

Kitapta bu konularla ilgili, Kirlian tekniğiyle çekilmiş, çok nadir ve enteresan fotoğrafları göreceksiniz. Genişleyen kozmos gibi, dünyamızın da genişleyerek, yakında sancılı bir doğumun - aydınlığın eşiğinde olduğu; yer, hava, sı ve ateşin anormal hareketlerinden anlaşılabilir.

Tarih boyunca insanlık, inişli çıkışlı çeşitli dönemlerden geçmiştir. Periyodik olarak, zulüm ve haksızlığın hâkim olduğu en karanlık dönemlerin ardından, muhakkak aydınlık bir dönem gelmiştir.

O'nun çeşitli adlarla insanlığa gönderdiği yüksek boyutluların öğretileri, binlerce yıldır dünyamızı hep bu şekilde aydınlatmıştır. Karartılan bu yüzyılımızın da tekrar aydınlanacak olması kaçınılmazdır. Bu aydınlanmada kozmik öğretilerle sağlıklı kalabilen seçkinler görev alacaktır. Kısa bir süre sonra zamanı geldiğinde bu seçkinlere, ışıklı bir medeniyetin sırlan tek tek açılacaktır.

Günümüzde, kozmik bilimin öğrenilmesi ve hayata geçirilmesi, maksatlı bir biçimde engellenmektedir. Kitap, kozmik bilimi ve bilinci yaygınlaştırarak, hep birlikte, barış içinde ve sağlıklı yaşamanın kapısını aralayacaktır.

Kozmik Bilim ve Bilinçte Yaşam Enerjisi; akıl sahiplerine, düşünen ve anlamak isteyenlere yol gösterecek "Kozmik Yaşam Serisi"nin anahtarı olarak sunulmuştur.

(Alıntı)
Güzel Bir Amazon Olmak için...

http://my.oriflame.com.tr/merve
Cevapla

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  prof. dr. mustafa özbalcı - Ahmet kutsi tecer şairliği ve şiirleri üzerine bir incele karanlıktaki yüz 0 1.889 08-08-2007, Saat: 15:03
Son Yorum: karanlıktaki yüz
  prof. dr. mustafa özbalcı - Mehmet rauf'un romanlarında şahıslar kadrosu karanlıktaki yüz 0 2.802 08-08-2007, Saat: 14:52
Son Yorum: karanlıktaki yüz
  prof. dr. mustafa özbalcı - Yahya kemal'in duygu ve düşünce dünyası karanlıktaki yüz 0 2.649 08-08-2007, Saat: 14:47
Son Yorum: karanlıktaki yüz
  prof. dr. mustafa özbalcı - Kültür köprüsü karanlıktaki yüz 0 1.884 08-08-2007, Saat: 14:44
Son Yorum: karanlıktaki yüz
  prof. dr. dursun ali akbulut - Saltanattan ulusal eğemenliğe karanlıktaki yüz 0 1.762 08-08-2007, Saat: 14:27
Son Yorum: karanlıktaki yüz

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi