SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.18/5 - 11 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ

[Resim: 7903atamizindeyizby5hs7ii4.jpg]

“Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
Bul

neden bu unıversıteye gıden herkes aglıyo onu merak edıyom nu konu hakkında bılgı ıstıyom tanıtandan

ben söyliyim bircok kampüsünü gezdim hepsi kuş uçmaz kervan gecmez yerlerde sütcüler kampüsü dağın başında mezarlık içinde diğerlerininde pek iyi yerlerde olduğunu söyliyemicem merkezide okadar ahım şahım bir yer değil

hahahah
ole
gelın samsuna kardesım ne ısınız var oralarda be
tanıtıyokı kımse gıtmesın dıye herhalde

Arkadaşlar hepiniz cok yanılıyorsunuz.Ben bu üniversiteden mezun oldum.Isparta merkezde okudum.En azından ülkemizdeki diğer ünv.lere göre fena sayılmaz.Eğitim kalitesi de gerçekten çok güzel.Kulaktan dolma bilgilere göre değil gerçeklere göre konuşalımBu arada şehir merkezindeki ana kampüs dışında diğer ilçelerdeki eğitim merkezleri belki iyi olmayabilir ama unutmıyalım ki birçok üniversitelerde durum böyle.Örneğin Mersin Ünüversitesinde de durum böyle.Mersin merkezindeki ana kampüs haricindeki tüm ilçelerinde de olullar iyi değil...
[Resim: 7903atamizindeyizby5hs7ii4.jpg]

“Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
Bul

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  SAMSUN ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ karanlıktaki yüz 13 65.040 20-01-2009, Saat: 16:21
Son Yorum: esrawoswos
  mersin üniversitesi arachnanthe 16 27.825 23-09-2008, Saat: 18:56
Son Yorum: arachnanthe
  Çanakkale onsekiz mart üniversitesi GİZEMLİ 6 6.079 21-02-2008, Saat: 11:56
Son Yorum: kalbinur
  atılım üniversitesi karanlıktaki yüz 0 2.593 15-08-2007, Saat: 1:18
Son Yorum: karanlıktaki yüz
  orta doğu teknik üniversitesi (odtü) karanlıktaki yüz 0 2.326 12-08-2007, Saat: 2:14
Son Yorum: karanlıktaki yüz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi