SİTE MÜDÜRÜMÜZ ÖMERE GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMLE

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.82/5 - 28 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SİTE MÜDÜRÜMÜZ ÖMERE GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMLE

(27-03-2009, Saat: 0:33)gamze33 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: geçmiş olsun ömer,biraz geç oldu ama14))sen bize lazımsın daha...

geç kaldığın için üzülme gamze, durumu senden daha vahim olanlar var; mesela ben...

ömer, artık iyileştiğini düşündüğüm için temennim; iyi halinin devamıdır 14

sigara içmiyorsun, değil mi?
kim o deme boşuna
benim ben.
öyle bir ben ki kapına gelen
baştan başa sen.   -özdemir asaf

yok daha hastaneden cıkalı 1 hafta oldu 14 nisanda kontrol var ozaman belli olacak herse
sigara konusuna gelince mecvuren bıraktık yoksa bıcak var işin ucunda

abicigim çokkk gecmiş olsun kusura bakma şimdi gördüm hasta oldugunu ama sanada kızdım o kadar msj attın konuştuk hiç bahsetmedin böylemi ögrencektim hst oldugunu 7sen devam ett sigara içmeye ben demedimmi size sigarayı bırakın bakın beni örnek alın diye heeee 13ahhh abim ahhhh şoklardayım şu anda hst iznli eve geldim neyle karşılaştım demekki ben siteye girmeseydim hiç demiycektinn küstüm sana 1010
SuSKunluĞum aSaLeTimdendir,Her Laf'a vereCek Cevabım var ama;Bir Laf'a Bakarım LaF mı   Diye.. Birde SöyLeyen Bakarım aDam mı  Diye...........

bişeyim yok benim nazlım aaa gecti gitti sinan abine elif ablana mustafaya sor onlar beni sürekli görüyor. hem sen hastanedeyken sölenirmi böle bişi düşün bikere konustutuğumuz zamanda sesim kötümü geliyordu.

Nazlıcım hiç bişeyi yok aksine daha beter oldu agresif yatmak ona yaramadı sabah akşam yatıyo adam yaa bak gene piyasada yok3
Zar Atmam Şansa İnanmam Ortada Bir Şans Varsa Onuda Ben Yaratırım...

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi