SİTE MÜDÜRÜMÜZ ÖMERE GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMLE

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.82/5 - 28 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SİTE MÜDÜRÜMÜZ ÖMERE GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMLE

yaaaa başkan kurtar beni ben denedim ama olmadı birilerini dövüyom hep agresif oluyom yani işime yansıyo oılmuyo o yüzden beni makul görün resme gelince elimde oraya sığdırabilecek o resim vardı napım onu ömere söleyin
Zar Atmam Şansa İnanmam Ortada Bir Şans Varsa Onuda Ben Yaratırım...

bahane üretme sinan değiştir işte resmi olmadı paintte kes bic bahane üretme

bu arada size sigara konusunda destek vermek isterdim fakat hiçte öle kolay bişi değil bırakma ben işin ucunda bıcak var diye yani S.S. bırakmazsan S.S. bırakacaksın dedi doktor yoksa lastik patladı bikere kackez yama yapacaz eninde sonunda kesecez dedi

he bu arada nerdeyse 1 ay olacak sigara içmiyorum ama gece rüyalarımda paket paket sigara içiyorum. kokusunu alınca ciğercinin önündeki kedi gibi oluyorum nerden geliyo bu koku diye bakıyorum.

yani öle kolay değil bırakmak heleki içiliği aşıpta tiriyaki olmussan 16 senelik geceli gündüzlü bi bağımız var kopartmak kolay oluyo

pehhhh yardım istediğimiz adama bakbee yaramadı arkadaş sana yatmak yaramadı bişeler oldu sana ben bilmiyom kesip biçmeyi o zaman sen yapta koy ok mi şekerim

ya o degılde adam sıgara ıcmeyecem dıye arka sokkalarda gezıyorda 13 benım allahdan sıgara ıle ılgılı suanlık bir sorunum yok ama braz once basket macında tıkandık kaldık ya ama o ham oldugumuz ıcın sanırsam 13

13 sen basketten ne anlarsın beee

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi